Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
🟢 Retroklub: Kolażownia
🟢 20.11 / Czwartek
🟢 13:00 – 15:00
🟢 Sala Kawiarniana, Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51
🔴 UWAGA! W listopadowej edycji wydarzenia nie wymagamy od uczestników wcześniejszego zapisu. Wstęp jest całkowicie wolny!
Pokolażuj z nami – twórz unikatowe ilustracje z gazet, magazynów, zdjęć, kleju i nożyczek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu
i stanowią okazję do eksperymentowania z różnorodnymi stylami kolażu oraz inspiracji sztuką i innymi technikami artystycznymi.
RetroKlub to cykl różnorodnych działań twórczych; wykładów, prelekcji, wycieczek, spotkań oraz potańcówek dedykowanych seniorkom i seniorom. Celem projektu jest stworzenie przestrzeni do aktywnego uczestnictwa w kulturze, rozwijania pasji, zdobywania wiedzy oraz budowania relacji międzypokoleniowych. RetroKlub to miejsce, gdzie seniorzy i seniorki mogą rozwijać swoje zainteresowania, poznawać nowe osoby oraz brać udział w inspirujących wydarzeniach.
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie