Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Koncert - Projektu MOST

Koncert - Projektu MOST

reklama
📅 Data: czwartek, 12 września 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klub Powiększenie, ul. Nowy Świat 27 (w podwórku) (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Celem Projektu MOST jest prezentacja twórczości zespołów, w skład których wchodzą artyści niepełnosprawni, dotychczas pomijani w tradycyjnym obiegu muzycznym.

Na niecały miesiąc przed jedenastą edycją Unsound w Krakowie do Polski przylatują członkowie australijskiej formacji The Bridge. Projekt MOST, łączy muzyków australijskich z Lismore (NSW, Australia) z polskimi zespołami: Na Górze i Remont Pomp. Zarówno zespół z Australii, jak i polscy partnerzy pracują w podobny sposób – skupiając się przede wszystkim na artystycznej wartości swoich wysiłków, co pozwala wszystkim członkom zespołu na równoprawne funkcjonowanie w przestrzeni twórczej i poza nią. Trasa jest ryzykowną lecz przełomową inicjatywą artystyczną, w której nie ma podziału na dwie sceny i nie ma mowy o taryfie ulgowej.

The Bridge, czyli Most, jest wynikiem chęci realizacji pomysłu, do którego organizatorzy przygotowywali się od wielu lat. Dzięki zaangażowaniu wszystkich stron, determinacji oraz uzyskanemu wielopodmiotowemu wsparciu, wszystkie zespoły będą mogły zaprezentować się polskiej publiczności.

W trakcie trasy koncertowej do muzyków The Bridge dołączą również wybitni przedstawiciele polskiej muzyki eksperymentalnej, jazzowej i rockowej.
Swój udział potwierdzili dotychczas tacy muzycy, jak Mikołaj Trzaska, Olo Walicki, Tomek Ziętek, Paweł Szamburski, Michał Górczyński, Piotr Zabrodzki i Artur Majewski.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę