Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Juwenalia SGH 2017: RAU, Quebonafide, Afromental

Juwenalia SGH 2017: RAU, Quebonafide, Afromental

reklama
📅 Data: sobota, 13 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, SGH, Aleje Niepodległości 162 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Najbardziej wyczekiwane wydarzenie tej wiosny nadchodzi!

W Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się 6. edycja Juwenaliów SGH – wydarzenia rokrocznie przyciągającego tysiące fanów spragnionych muzycznych wrażeń. Już od 15:00 zapraszamy na piknik i do strefy rozrywki, gdzie będzie można odprężyć się i zrelaksować przed głównym punktem imprezy. Koncerty trzech ogólnokrajowych gwiazd polskiej sceny muzycznej będą zapewniać rozrywkę uczestnikom od godziny 16:30 i potrwają, aż do 22:00.

Zagrają:
RAU
Quebonafide
Afromental

Juwenalia SGH to festiwal, który już od sześciu lat zapewnia kolejnym uczestnikom niesamowite muzyczne doznania, a robi to całkowicie za darmo! Jeśli i Ty chcesz doświadczyć przeżyć, które na długo zostaną w Twojej pamięci, dołącz do nas już 13 maja i stań się częścią jedynego w swoim rodzaju święta studentów.

CO? Juwenalia SGH 2017!
KIEDY? 13.05.2017
GDZIE? Ogrody Rektorskie SGH
WSTĘP WOLNY!

KONCERTY:

RAU
Muzyką zajmuje się od 15 lat. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar czy Natalia Nykiel, a także dziesiątki realizacji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem, styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji.
R.A.U CZŁOWIEK ORKIESTRA w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a zarazem enigmatyczny i eklektyczny. Na scenie jest podobnie, odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami - ONE MAN SHOW. Jak sam mówi - Idzie swoją ścieżką - i to słychać od razu.

Quebonafide
Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka' – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.
Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. 'Eklektyka', bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.
Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: 'Oh My Buddha', nagrany w Tajlandii, 'quebahombre', w Meksyku, 'Szejk', w Dubaju, oraz 'Bollywood' z gościnnym idziałem Czesława Mozila, nagrany w Indiach. Raper nagrał także teledysk do utworu 'Luiz Nazario De Lima' poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz 'Madagaskar'. W planach są kolejne, dalekie podróże oraz nowe nagrania związane z projektem 'Egzotyka'.

Afromental
Afromental to zespół pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore’u.
Zespół w swojej 12 –letniej działalności wydał 4 studyjne albumy:
„The Breakthru” (2007)
„Playing with pop” (2009)
„The B.O.M.B.” (2011)
"Mental House" (2014)
Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę. Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym ostatni album “Mental House", którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu bandowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.
Afromental to:
Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres -perkusja).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)