Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak wrażliwość dzieci przekuć w odwagę - o budowaniu poczucia własnej wartości dzieci

Jak wrażliwość dzieci przekuć w odwagę - o budowaniu poczucia własnej wartości dzieci
📅 Data: czwartek, 11 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:15

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44 a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty "Jak wrażliwość przekuć w odwagę? - o budowaniu poczucia własnej wartości"

Poczucie własnej wartości jest bazą do spełnienia w życiu. Największy wpływ na to, na ile nasze dzieci mają to poczucie, mamy my rodzice. Brene Brown prowadziła przez kilkanaście lat badania dotyczące spełnionego życia. Zbudowała z tego model rozumienia życia pełnym sercem. I od niej będziemy czerpać wskazówki do tego jak towarzyszyć dziecku, aby budować jego własną wartość.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga - żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu (zakładka "Aktualności" na stronie Fundacji RoRo: link.

Czas: czwartek, 11 maja, godz. 9.20-12.00.
Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a (żółty, parterowy budynek w drugim rzędzie od głównych zabudowań ulicy Woronicza)

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostaje pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.
Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️