Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

II Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych Praskie Klimaty

II Rajd i Zlot Pojazdów Zabytkowych Praskie Klimaty
📅 Data: niedziela, 28 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Tor Żerań FSO, Jagiellońska 71 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na drugą edycję zlotu pojazdów zabytkowych i rajdu po warszawskiej Pradze "Praskie Klimaty".

W tym roku przygotowaliśmy dla Was dużo więcej ciekawszych zadań do wykonania na trasie rajdu. Moc wrażeń zapewni Wam również piknik rodzinny podczas całego trwania imprezy na którym przeniesiemy Was w czasie.

UWAGA: Wstęp na zlot i wzięcie udziału w rodzinnym pikniku jest BEZPŁATNE.

Tym razem spotykamy się w ostatnią niedzielę maja na Tor Żerań FSO gdzie czekać będzie na Was pyszne jedzenie, klimatyczna muzyka oraz wystawa cudownych klasycznych samochodów, którą sami stworzycie.

Rajd będziecie pokonywać według itinerera, który poprowadzi Was przez ciekawe i nie do końca znane zakątki warszawskiej Pragi.
Do Waszych zadań będzie należało m.in odpowiedzieć na ciekawe pytania związane z historią i zwyczajami tej urokliwej dzielnicy oraz znalezienie niezwykłych miejsc z fotografii, które otrzymacie na starcie.

Podczas gdy organizatorzy będą liczyli głosy, każda z załóg rajdu będzie miała okazję zaprezentować swój samochód na scenie i opowiedzieć o nim kilka słów.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich gości będzie możliwość przejechania się po kultowym łuku toru testowego FSO swoim własnym klasykiem.

W rajdzie będzie brało 60 załóg w samochodach powszechnie uznawanych za klasyczne tj. do 1990 roku. Samochody produkcji polskiej i radzieckiej oraz samochody ciekawe, wyjątkowe i nietuzinkowe.

Wjazd na teren zlotu będą miały samochody uznawane za klasyczne tak samo jak w przypadku rejestracji do rajdu.
Zapraszamy również osoby nie posiadające swoich klasycznych samochodów, które będą mogły skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Zachęcamy do licznego przybywania na to wydarzenie, bo jest to jedna z ostatnich chwil na wspólne obcowanie z klasyczną motoryzacją na terenie tak wspaniałego i historycznego obiektu jakim jest TOR TESTOWY FSO NA WARSZAWSKIM ŻERANIU.

Do zobaczenia! :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: impreza wystawa inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧