Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Georgia Krawiec - Wszyscy Jesteśmy Fotografami VOL. 7

Georgia Krawiec - Wszyscy Jesteśmy Fotografami VOL. 7
📅 Data: poniedziałek, 15 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, bar Studio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na piąte spotkanie siódmej edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Naszym gościem będzie Georgia Krawiec, tematem “Powrót do przeszłości, czyli po co wykorzystywać stare techniki fotograficzne”.

Czy w czasach wirtualnych banków zdjęć, matryc i telefonów komórkowych użycie starych technik fotograficznych nie jest czystym anachronizmem? Czy artyści sięgający po emulsję fotograficzną, rozpuszczający azotan srebra by uczulić papier, budujący własne aparaty fotograficzne to powrót do korzeni, moda na inną, brudną fotografię, czy może świadomy wybór środków w nurcie współczesnej fotografii? O tym porozmawiamy na spotkaniu, na które zapraszam nie tylko entuzjastów fotograficznej ciemni, ale także wszystkich miłośników fotografii chcących poznać ciekawe niszowe rozwiązania.

Georgia Krawiec
Fotografka, absolwentka wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Siegen (Niemcy). Zajmuje się tematyką tożsamości, spowolnieniem i przemijaniem, ale także wszechobecną inwigilacją. W swojej pracy wykorzystuje archaiczne media fotografii tworząc odbitki, fotokolaże oraz obiekty fotograficzne i fotoinstalacje. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, Niemczech, Luksemburgu, Hiszpanii, Francji, USA i in. Mieszka i tworzy w Berlinie.

WSTĘP WOLNY!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę