Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Worldwide Vegan Bake Sale

Worldwide Vegan Bake Sale

reklama
📅 Data: niedziela, 04 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Kawka z kotem, ul.Koszykowa 30 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Worldwide Vegan Bake Sale to inicjatywa, w ramach której od 2009 r. na całym świecie odbywa się zbiórka funduszy na dowolne cele związane z ochroną zwierząt. Od 2017 r. jest kampanią ProVeg International, międzynarodowej organizacji działającej na rzecz budowania świadomości żywieniowej, reprezentowanej w Polsce przez ProVeg Polska.

Na czym to polega?
Częstujemy wegańskimi słodkościami i zbieramy datki na wybraną przez nas działalność prozwierzęcą.
Fundusze zebrane w tym wydarzeniu zostaną przekazane organizacji Koteria.org.pl

Jak możesz wziąć udział?
Sposoby są dwa:
1. Upiecz ciasto, ciasteczka, zrób jagielnik czy tofurnik na zimno lub przygotuj inne słodkości – warunek jest jeden, wszystkie muszą być wegańskie. Przynieś je na wydarzenie i częstuj nimi gości. Jeśli nie możesz brać udziału w całym wydarzeniu, zostaw nam przygotowane przez siebie pyszności, a my zajmiemy się resztą :). Super, jeśli weźmiesz ze sobą przepis – żeby goście mogli mieć pewność co do zawartości alergenów oraz żeby mogli odtworzyć Twoje smakołyki sami w domu.
2. Przyjdź i delektuj się wegańskimi słodkościami! Przekonaj się, że jajka i nabiał nie są konieczne do wykonania pysznych deserów. Dowód wdzięczności wrzuć do jednej z naszych puszek ;)

Wydarzenie odbędzie się w samym centrum miasta, w wegetariańskiej kawiarni Kawka z kotem. Na codzień możecie tam zjeść wegański lunch, wegańskie ciacha i wypić kawę na mleku roślinnym (kilka do wyboru!), a w czasie wydarzenia uczestnicy otrzymają rabat 10% na wszystkie napoje.

Swoje stoisko będzie miała też Koteria.org.pl, gdzie od wolontariuszy będziecie mogli się dowiedzieć wszystkiego o ich działalności.

Jeśli chcesz wziąć udział wystawiając swoje wypieki napisz na adres: [email protected], a dowiesz się więcej szczegółów.

Jeśli chcesz się najeść smakołyków, wypić pyszną kawę i wspomóc Koterię – po prostu przyjdź! Start o 16.30, koniec o 20.00 - o ile jeszcze będzie co jeść ;) (nie zapomnij wziąć ze sobą pojemnika na ciacha na wynos!)

P.S Rano w Kawce z kotem odbywa się brunch wegański na zasadzie “all you can eat” - zachęcamy do spróbowania :)

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę