Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gra Miejska z okazji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń

Gra Miejska z okazji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń
📅 Data: sobota, 20 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Klubokawiarnia Plac Zabaw (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Spotkajmy się nad Wisłą i razem zrealizujmy marzenie Krystiana!

20 maja od godz. 11.30 warszawski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza nad Wisłę na grę miejską zorganizowaną z okazji Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, której celem jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Warszawski oddział Fundacji Mam Marzenie zaprasza 20 maja o godz. 11.30 na grę miejską, podczas której drużyny zmierzą się z zadaniami związanymi z profilaktyką oraz ogólnym dbaniem o zdrowy tryb życia. Gra odbywać się będzie w pięknej, nadwiślańskiej okolicy. Zawodnicy wystartują z klubokawiarni Plac Zabaw przy bulwarze Grzymały Siedleckiego (przy metro Centrum Nauki Kopernik), tam również będzie miał miejsce finał akcji.

Zapraszamy drużyny składające się z co najmniej jednego dziecka. Razem zmierzycie się z Punktami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zawalczycie o nagrody oraz pomożecie nam wypromować ideę badań profilaktycznych.

Zapisy odbywają się tutaj:
link

Historia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń rozpoczęła się od marzenia Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, którego największym marzeniem jest przebadanie jego kolegów i koleżanek pod kątem wykrywania nowotworów, „aby nikt nie musiał cierpieć tak jak ja”.
Swoim marzeniem Krystian zapoczątkował coroczną akcję pt. „Ogólnopolski Dzień Marzeń”. Celem tego dnia jest uświadomienie wszystkim jak ważne są marzenia oraz profilaktyka zdrowotna.

Fundacja Mam Marzenie istnieje już ponad 13 lat. Jej działalność w całości opiera się na zasadach wolontariatu. Wolontariusze wierzą, że spełnianie marzeń dostarcza chorym dzieciom wiele radości i wiary na lepsze jutro. Na stronie internetowej link, można znaleźć wszystkie informacje o spełnionych i oczekujących na spełnienie marzeniach oraz w jaki sposób można wspomóc działalność fundacji.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spacer inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱