Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Michał Marczak | Młodzi zdolni | Pokaz filmu "Wszystkie nieprzespane noce" i spotkanie z reżyserem

Michał Marczak | Młodzi zdolni | Pokaz filmu "Wszystkie nieprzespane noce" i spotkanie z reżyserem
📅 Data: środa, 24 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


"Wszystkie nieprzespane noce", reż. Michał Marczak, 2016, 104 minuty

Jeśli reżyseria jest doświadczaniem świata i przeżywaniem przygód, to wśród polskich młodych nikt nie wie o niej więcej niż Michał Marczak. W dokumencie "Koniec Rosji" dołączył do strażników w podbiegunowej bazie, a w nagrodzonym na festiwalu w Sundance Fuck For Forest podążył do Amazonii za grupą idealistycznych post-hipisów. W ramach cyklu Młodzi zdolni pokażemy najnowszy film reżysera – "Wszystkie nieprzespane noce". W tym przypadku Marczak zanurzył się w „tu i teraz” – w świecie młodych warszawiaków, którzy przepływają trochę przez, a trochę obok rzeczywistości. Intensywne emocje i imprezy, wieczna niepewność i tak zwane „rozmowy o życiu” – niby to sprawy błahe, a przecież najważniejsze na świecie. Podczas rozmowy z reżyserem spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, jak kino może uchwycić to, co tak bardzo się wymyka.

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z Michałem Marczakiem. Rozmowę z reżyserem poprowadzi dziennikarka popkulturowa Kaja Klimek. Prowadząca spotkanie ma w swoim dorobku publikacje na łamach Dwutygodnik.com, Filmwebu i Filmu. Prowadzi także programy edukacji filmowej NHEF i PISF.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️