Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Trening Reebok RUN CREW

Trening Reebok RUN CREW

reklama
📅 Data: sobota, 27 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Stadion Klubu Sportowego „Orzeł” (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Grupa Reebok RUN CREW zaprasza na kolejny wielki trening! W sobotę 27 maja na stadionie Klubu Sportowego „Orzeł” w Warszawie na wszystkich biegaczy czekać będzie nowa dawka sportowych emocji! Dołącz do grupy i trenuj z Reebok RUN CREW!

Trening poprowadzi Paweł Nerek, główny trener Reebok RUN CREW z certyfikatem Aerobic Capacity, a także trenerzy z RunnersClub.pl, Sklep Biegacza, CrossFit GCW, CrossFit Wilanów, CrossFit R99 oraz Academia Gorila. Program Aerobic Capacity, autorstwa Chrisa Hinshawa - globalnego ambasadora marki Reebok, jest oparty na bieganiu. To metoda treningowa, która przekłada się na wymierne rezultaty w każdej dyscyplinie sportowej.
Trening odbędzie się w sobotę 27 maja na stadionie Klubu Sportowego „Orzeł”, przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie. Start treningu Reebok RUN CREW planowany jest na godzinę 11:00. Zakończenie wydarzenia przewidziane jest na godz. 12:30.

Udział w nim jest bezpłatny. Przewidziano 300 miejsc. Aby wziąć udział w treningu należy zarejestrować się na stronie: link.

Trening Reebok RUN CREW jest nie tylko idealną okazją do poznania metody Chrisa Hinshawa, której stosowanie umożliwia poprawę wyników sportowych. To także szansa na spotkanie jednych z najlepszych biegaczy w Polsce, ambasadorów marki Reebok: Mariki Popowicz, Tomasza Sypniewskiego, Eweliny Wyszczelskej, Anny Łapińskiej, Artura Jabłońskiego, Eweliny Płatos, Andrzeja Bogdała, Agaty Pietroszek, Rafała Kaszy oraz Pawła Nerek.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę