Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Fotografia we wnętrzach - WallArtNow

Fotografia we wnętrzach - WallArtNow
📅 Data: sobota, 20 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jak dowodzą sesje topowych tytułów magazynów wnętrzarskich na świecie, po okresie, w którym ściany zdobiły głównie masowo produkowane printy, z czasem zastąpione telewizorem plazmowym, sztuka znowu jest “na tapecie”. Dlaczego warto zdecydować się na uwzględnienie fotografii w swoim wnętrzu? Gdzie szukać oryginalnych dzieł? Czym kierować się, planując większą kolekcję? Jak wyeksponować zdjęcia we własnej przestrzeni? Także stosując niestandardowe triki? Jakie są w tej dziedzinie trendy?

Zapraszamy na prelekcję Izabeli Maciusowicz, Art Consultant galerii fotografii autorskiej WallArtNow. Będzie ona połączona z warsztatami praktycznymi, w trakcie których uczestnicy będą mogli stworzyć własną mini-kolekcję i zaprojektować galerię ścienną.

Izabela Maciusowicz: Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowała fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ukończyła Studia Doktoranckie na Wydziale Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie obecnie pracuje. W 2015 roku uzyskała stopień doktora sztuki. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Jej nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostały opublikowane w brytyjskim piśmie Black+White Photography oraz dwukrotnie w amerykańskim magazynie Color. Kolekcjonerka albumów fotograficznych. Z aparatem fotograficznym eksploruje otaczającą ją przestrzeń.

WallArtNow: galeria fotografii autorskiej, oferująca unikalne zdjęcia wybitnych twórców, selekcjonowane przez grono uznanych ekspertów. Pozycja fotografów współpracujących z WallArtNow jest ugruntowana na rynku przez uczestnictwo w wystawach, aukcjach, potwierdzona przez publikacje i obecność w kolekcjach publicznych i prywatnych. Artyści WallArtNow reprezentują różne kierunki, stylistyki, szkoły, narodowości, ale wszystkich łączy wysoki poziom artystyczny i techniczny. Ich prace można oglądać i zamawiać na link.

FB WallArtNow: link

Warsztaty odbędą się w ramach WZORY Warszawskie Targi Designu
Data: 20 maja (sobota) godz. 13
Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️