Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Full Moon Art #3

Full Moon Art #3
📅 Data: piątek, 26 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Miłość Kredytowa 9 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wernisaż odbędzie się na II piętrze w sali wystawowej, wejście przez bramę.

Podczas tegorocznej edycji FULL MOON ART #3 zaprezentujemy 12 unikalnych, wielkoformatowych prac czołowych polskich twórców urban art:
VERA KING
BOŻEK ONE
RASPAZJAN
CZARNOBYL
PAWEŁ RYŻKO
SZCZERBAK
UWAGA INWAZJA
ANDREJKOW
LUMP
TYBEX
SAINER
ZBIOK

Wszystkie prace powstały na żywo przed publicznością w ramach cyklicznej imprezy Full Moon Party. Podczas wystawy będzie można obejrzeć także serię plakatów FMP stworzonych przez Martiszu oraz koszulek zaprojektowanych dla każdego z wydarzeń.

Full Moon Party i Full Moon Art są niezależnymi inicjatywami na rzecz promocji polskiego urban artu. Odbywający się raz w miesiącu Full Moon Party prezentuje jednego z czołowych polskich artystów, który tworzy wielkoformatową pracę na żywo przed publicznością. Kameralna atmosfera Full Moon Party pozwala na rozmowę z twórcą i dobrą zabawę, wspieraną przez najlepsze składy didżejskie.
Twórcy zaproszeni do udziału w cyklu to znane i wschodzące gwiazdy polskiej sceny urban art, mające na swoim koncie wystawy oraz prace w Polsce i za granicą. Full Moon Art jest podsumowaniem rocznego sezonu imprezy i obejmuje prace wszystkich zaproszonych twórców. W tym roku odbywa się po raz trzeci. Kuratorem wystawy jest SC Szyman.

Podczas wernisażu zagrają:

DJ FABRYK
Człowiek bardzo ograniczony muzycznie. Ograniczony przede wszystkim do nieograniczonych możliwości muzyki elektronicznej. Lubi szufladkować utwory w jej niezliczone gatunki, mimo, że najbardziej ceni takie, które zacierają granice i z tych szuflad się wymykają.

DJ MAŁY NIEPRZYJEMNY
Jego działalność oglądać można głównie na warszawskich ulicach. Rysuje, drukuje i maluje pod szyldem Pracowni N22. Od niedawna zafascynowany graniem setów Dj'skich. W ciągłych poszukiwaniach stylu sięga po różnorodną muzykę: od brzmień afrykańskich po deep techno.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę