Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

wySTARTUPuj z Prahą #3 - Jak zaprezentować siebie i swój pomysł?

wySTARTUPuj z Prahą #3 - Jak zaprezentować siebie i swój pomysł?
📅 Data: czwartek, 1 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Kino Praha, ul. Jagiellońska 26 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zaprezentuj siebie i swój biznes w kinie Praha!
Już 1 czerwca kolejne spotkanie z cyklu wySTARTUPuj z Prahą, na które serdecznie zapraszają organizatorzy - Startup Academy i Kino Praha. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zaprezentować siebie i swój pomysł, by odnieść sukces w biznesie.

Podczas poprzednich spotkań doświadczeni prelegenci-startupowcy radzili, jak wpaść na genialny pomysł na biznes oraz jak zbudować najlepszy team na świecie. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się jak w atrakcyjny i efektywny sposób przedstawić swój startup światu! Zdobyta wiedza niewątpliwie przyda się, gdy nadejdzie taki moment, gdy potrzebny będzie zastrzyk gotówki do dalszego rozwoju. Podczas spotkania z cyklu wySTARTUPuj z Prahą uczestnicy nauczą się, jak przedstawić swój pomysł inwestorom, aby uwierzyli w ich ideę i zgodzili się zaryzykować swój kapitał.

Spotkanie już 1 czerwca o godz. 19. Przed nami trzy inspirujące wystąpienia, debata oraz owocny networking. Dodatkowo, wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się tu: link

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

1 czerwca wystąpią:

Adam Kuzdraliński – Prezes Zarządu NexBio
Prezes Zarządu NexBio – startupu oferującego usługi z zakresu badań molekularnych adresowane do środowiska biznesu oraz nauki. Misją firmy jest tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych w obszarze przemysłu spożywczego, rolnictwa, ochrony środowiska oraz weterynarii. Podczas wystąpienia na spotkaniu w ramach cyklu „wySTARTUPuj z Prahą” opowie o tym, jak skomplikowany i specjalistyczny pomysł na biznes opowiedzieć w taki sposób, by był on zrozumiały dla każdego.

Anna Rutkowska - Współzałożycielka i Partner Zarządzający WeGirls
Po latach pracy w korporacjach w Niemczech i Stanach Zjednoczonych wróciła do Polski i stworzyła markę, oferującą zabawki, akcesoria, książeczki oraz gry komputerowe, które mają na celu w wartościowy sposób połączyć świat rzeczywisty oraz wirtualny. Podczas spotkania opowie o tym, jak WeGirls udało się pozyskać inwestycje od funduszu Experior Venture Fund i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Black Swan Fund.

Jakub Kur - Co-Founder i Prezes First11
First11 to rozwiązanie dla piłkarza grającego amatorsko jak i juniora grającego w drużynie ekstraklasy lub Premier League, opierające się na analizie nóg jak i całego ciała. Na „wySTARTUPuj z Prahą” opowie o tym jak przygotować się do pitchu, oraz jak przełożyć pomysł na kilka slajdów.

Odbierz DARMOWĄ wejściówkę: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧