Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warszawa w kwiatach: spotkanie z Elizą Mórawską-Kmitą

Warszawa w kwiatach: spotkanie z Elizą Mórawską-Kmitą

reklama
📅 Data: sobota, 03 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Targ Śniadaniowy Żoliborz, al. Wojska Polskiego, róg Śmiałej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Eliza Mórawska-Kmita, autorka jednego z najpopularniejszych blogów kulinarnych w Polsce (whiteplate.com), poprowadzi pierwsze spotkanie Centrum Porad 34. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”, już 3 czerwca na Targu Śniadaniowym Żoliborz. Kolejne będą odbywać się we wszystkie czerwcowe weekendy. Spotkania są bezpłatne i bez zapisów.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć własny ogródek i jak o niego dbać, nauczą się również, jak z domowych odpadków zrobić nawóz.

Eliza Mórawska-Kmita prowadzi swojego bloga whiteplate.com już od ponad dziesięciu lat, wydała cztery książki m.in.: „O jabłkach” i „Na zdrowie”. Organizuje również warsztaty, a jej profil na Instagramie obserwują ponad 83 tysiące osób.

Warsztaty z Elizą Mórawską-Kmitą w Centrum Porad „Warszawy w kwiatach i zieleni”, 3 czerwca, start o godz. 11, Targ Śniadaniowy Żoliborz, Al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej, wstęp wolny i bez zapisów.

„Warszawa w kwiatach i zieleni” to konkurs, do którego można zgłosić swój ogród, ogródek, balkon a nawet ukwiecone okno. To także cykl wydarzeń, które pokażą warszawiakom, że zielone i zdrowe miasto może dać wiele szczęścia. Do konkursu przystąpić może każdy mieszkaniec Warszawy, firma i instytucja działająca na terenie miasta, a także grupy osób podejmujące wszelkie zielone inicjatywy. Ogrody nagradzane będą w trzech głównych kategoriach: człowiek, firma, sąsiedzi. Co roku przyznawana jest Nagroda im. Stefana Starzyńskiego, którą osobiście wręcza prezydent Warszawy. Nagrody rozda także Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. W sześciu kategoriach oceniane będą: balkony, loggie, okna, ogródki przydomowe, budynki i tereny ogólnodostępne, osiedla i inne formy zieleni miejskiej. Dodatkowo przyznany zostanie tytuł „Mister Kwiatów” za całościowe ukwiecenie budynku.
Zgłoszenia można przesyłać od 15 maja do 30 czerwca 2017.

Więcej informacji na stronie: link
oraz na Facebooku: link

Organizatorzy: Miasto Stołeczne Warszawa, Towarzystwo Przyjaciół Warszawy

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę