Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły – widowisko i rekreacja dla całej rodziny

Dziewiąte Regaty o Puchar Wisły – widowisko i rekreacja dla całej rodziny
📅 Data: sobota, 3 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Południe, Plaża Saskiej Kępy, przy wylocie ul. Zwycięzców (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Nabrzeże po prawej stronie Wisły rozkwita i zachęca do odwiedzin. W pierwszą sobotę czerwca, na plaży Saskiej Kępy, warszawiacy wraz z rodzinami będą mogli podziwiać wioślarzy startujących w dziewiątych Regatach o Puchar Wisły. Sportowe emocje, ruch na powietrzu, a także piknik i koncert przygotowane przez organizatora, to doskonała propozycja na aktywny, rodzinny weekend.

W najbliższą sobotę 3 czerwca 2017 roku na plaży na Saskiej Kępie u wylotu ul. Zwycięzców odbędzie się wioślarskie święto połączone z piknikiem i koncertem. O godzinie 11.00 rozpoczną się dziewiąte Regaty o Puchar Wisły, w których na ok. 1000 metrowym odcinku Wisły, między mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim zmierzą się łodzie cztero- i ośmioosobowe ze sternikiem. Organizator przyjmuje zgłoszenia uczestnictwa jeszcze do 1 czerwca 2017 r.

Dla kibiców zorganizowana zostanie specjalna strefa z atrakcjami dla całych rodzin. Wszyscy, wraz z Maciejem Kurzajewskim, komentatorem TVP Sport będą mieli okazję zagrzewać do walki osady wioślarskie. Dla dzieci przygotowano atrakcje, wśród nich - konkurencje sportowe, bańki mydlane, Koziołkową Mega Grę i malowanie buziek. Piknik i Regaty zwieńczy koncert zespołu rockowego „Alergen”, który oprócz własnego repertuaru przypomni dobrze znane przeboje „Lady Pank”.

- Regaty Wioślarskie o Puchar Wisły co roku przyciągają więcej osób - mówi Jarosław Lindqvist, z Fundacji Towarzystwo Wioślarskie Syrenka, organizatora wydarzenia. Bardzo nas to cieszy, ponieważ celem naszej Fundacji jest popularyzacja wioślarstwa i przekonanie innych, że to dyscyplina dostępna dla wszystkich. W sobotę 3 czerwca każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w wioślarskiej łodzi treningowej, którą wraz z wykwalifikowanym instruktorem udostępniamy bezpłatnie wszystkim przybyłym. Uczestnicy święta wioślarskiego będą też mogli skorzystać tego dnia z bezpłatnej wypożyczalni kajaków.
Dziewiąta edycja Regat Wioślarskich o Puchar Wisły, organizowana przez Fundację Towarzystwo Wioślarskie Syrenka, odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Sponsorem wydarzenia jest Dom Development S.A.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach: impreza koncert sport inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧