Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Joga Żoliborz

Joga Żoliborz
📅 Data: sobota, 10 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kolejny rok zapraszamy na jogę w Parku organizowaną wspólnie z Joga Żoliborz! Zaczynamy już w czerwcu i będziemy się spotykać do końca sierpnia co tydzień, w soboty o 10:00.

Wspólna poranna praktyka jogi na świeżym powietrzu świetnie budzi, odżywiając duszę i ciało. Zajęcia dedykowane są zarówno dla osób początkujących,jak i tych, które jogę już poznały. Zapraszamy z własnymi matami!

Hatha joga według tradycji B.K.S. Lyengara to połączenie tradycji z nowoczesną metodologią. Joga w tej tradycji to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje (asany), które wzmacniają i regenerują ciało, poprawiają koncentrację, relaksują i są pomocne przy problemach z kręgosłupem. Poziom zajęć dostosowany będzie do możliwości i potrzeb uczestników.

Prowadzące:
MARCELINA SANKOWSKA
Jogę praktykuje od ponad 8 lat, w 2012 roku ukończyła warsztaty jogi w Wiedniu, prowadzone przez Zhandera Remete, a 3 lata później dwukrotnie warsztaty Roberta Spicy. W 2014 skończyła studia podyplomowe na Wydziale Rehabilitacji, kierunek Relaksacja i Joga. Prowadzi również zajęcia dla dzieci oraz indywidualne sesje jogi kręgosłupa dla muzyków (Marcelina z wykształcenia jest muzykiem-instrumentalistą oraz śpiewaczką operową).

NATALIA GRĄDZKA
Jogę praktykuje od 2006 roku, zajęcia prowadzi od ponad sześciu lat. Uczestniczyła w trzyletnim kursie nauczycielskim
jogi według metody B.K.S. Iyengara prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza. Regularnie bierze udział w warsztatach i w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. Poza jogą, na codzień zajmuje się i interesuje się psychologią oraz innymi metodami pracy z ciałem i umysłem.

WSTĘP WOLNY
PROSIMY O ZABRANIE WŁASNYCH MAT

Miejsce: Prochownia Żoliborz, Czarnieckiego 51

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: sport warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę