Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

NajSpotkania – spotkania dla Najmniejszych i Największych. Dźwiękowy czwartek

NajSpotkania – spotkania dla Najmniejszych i Największych. Dźwiękowy czwartek
📅 Data: czwartek, 8 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44 a (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice, Kochane Babcie i Dziadkowie, Miłe Ciocie i Wujkowie zapraszamy na czwartkowe, międzypokoleniowe spotkania z zabawą.

Relacja dorosły – dziecko najlepiej pogłębia się podczas wspólnych aktywności. Niektóre pewnie nasuną się same pod wpływem rekwizytów i zabawek, a niektóre zaproponuje animatorka: będzie ruch, śpiew, plastyka, to wszystko co może zainspirować do wspólnego, radosnego działania. Podczas zajęć będzie również czas na swobodną zabawę i zawieranie znajomości, wymianę doświadczeń zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

8.06. Dźwiękowy czwartek

Na kolejnym spotkaniu skupimy się na uszach i tym, co można dzięki nim... usłyszeć. Będzie śpiew, instrumenty (także te własnoręcznie zrobione), kuchenna orkiestra, odgłosy zwierząt. Tradycyjnie już zrobimy książeczkę, tym razem - rzecz jasna - o dźwiękach.

Warsztaty poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją Córeczką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza: link

Zapisując siebie i dziecko zarezerwujcie jedno miejsce.

Czas: czwartek, 8 czerwca, godz. 10.00-11.30.
Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a (żółty, parterowy budynek w drugim rzędzie od głównych zabudowań ulicy Woronicza)
Dla kogo: rodzice/dziadkowie/ciocie/wujkowie/opiekunowie z dziećmi zapraszamy szczególnie dzieci w wieku przedprzedszkolnym (1-3 lata)

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱