Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dzień Dziecka w Janki Park

Dzień Dziecka w Janki Park
📅 Data: sobota, 03 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Janki Park (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Książkowe mole i spółka - Dzień Dziecka w Janki Park
Zainteresowanie książkami należy rozbudzać już od najmłodszych lat. Z okazji Dnia Dziecka Janki Park zaprasza 3 czerwca do wyjątkowej krainy moli książkowych! To idealne połączenie zabawy z edukacją, w której maluchy kreują się na prawdziwych bohaterów. Dorośli też mogą na tym skorzystać odbierając prezent.

Zostań bohaterem swojej powieści!
Dziecięca rzeczywistość pełna jest fantazji i marzeń. To świat, w którym wszystko może się zdarzyć. Podczas sobotniego wydarzenia najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję stworzenia własnej historii, na podstawie której przygotowana zostanie dedykowana książka. Jej podstawą będą zdjęcia wykonane dzieciom w specjalnie zaaranżowanym atelier, zamienione później na ilustracje. W książce postać dziecka przedstawiona będzie jako główny bohater.

To zupełnie inna perspektywa czytania, która ma na celu zachęcić milusińskich do spędzania czasu z książką.
W godzinach 12:00 – 18:00 dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach. W ramach dodatkowych niespodzianek przewidziano także kreatywne warsztaty. Podczas nich najmłodsi przygotowywać będą zakładki do książek oraz bajkowe kukiełki, które będzie można wykorzystać do stworzenia własnego mini przedstawienia. Oprócz dobrej zabawy, warsztaty rozwiną wyobraźnię, twórczość oraz zdolności manualne dzieci.

Na klientów Janki Park czekać będą także atrakcyjne prezenty. Szanse na niespodziankę mają Ci, którzy 3 czerwca dokonają zakupów na kwotę minimum 50 zł i zgłoszą się z paragonem do książkowego kącika. Oprócz tego odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: warsztaty inne dla dzieci


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama