Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rodzinny piknik rowerowy w Galerii Bemowo

Rodzinny piknik rowerowy w Galerii Bemowo

reklama
📅 Data: sobota, 10 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Galeria Bemowo, Powstańców Śląskich 126 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Ruch to zdrowie! W sobotę 10 czerwca w godzinach 10:00-17:00 przekonają się o tym rodziny, które odwiedzą piknik rowerowy, organizowany już trzeci rok z rzędu przez Galerię Bemowo. W programie wydarzenia m.in. miasteczko rowerowe i nauka zasad ruchu drogowego, warsztat jednośladów i porady serwisanta, spotkanie z ratownikiem medycznym oraz quizy z nagrodami.

Podobnie jak w roku ubiegłym, tegoroczna edycja pikniku jest organizowana w ramach projektu „Bezpiecznie na Bemowie” oraz we współpracy z burmistrzem dzielnicy Bemowo i Automobilklubem. Rodzinny piknik rowerowy to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także możliwość poznania zasad bezpieczeństwa oraz promocja aktywnego stylu życia. W sobotę 10 czerwca w godzinach 10:00-17:00 na parkingu przed Galerią Bemowo stanie specjalne miasteczko rowerowe, gdzie najmłodsi będą mogli poznać zasady ruchu drogowego. Dodatkowo, we współpracy z policją uczestnicy będą mogli oznakować swoje rowery oraz wysłuchać porad ekspertów odnośnie jak najlepszego zabezpieczenia jednośladu przed kradzieżą, a wykwalifikowani ratownicy medyczni nauczą dzieci podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej.
Podczas pikniku nie zabraknie zawodów sportowych, w tym specjalnie przygotowanego toru przeszkód oraz rywalizacji w „tempie żółwia”, a także quizów rodzinnych z nagrodami, gdzie poprawne odpowiedzi będą nagradzane drobnymi upominkami i gadżetami.
Uzupełnieniem wydarzenia będzie możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań – spirometrii i analizy wieku serca, organizowanych przez Fundację Ziko dla Zdrowia. Z kolei salon piękności Denique zaprosi mniejsze i większe uczestniczki pikniku na darmowy manicure oraz zaplatanie warkoczyków.
Na uczestników wydarzenia będzie również czekać warsztat rowerowy. Każdy zainteresowany będzie mógł wraz ze specjalistą dobrać rower "idealnie" odpowiadający jego potrzebom oraz skorzystać z usług serwisanta, który pomoże z drobnymi usterkami oraz nauczy, jak naprawiać je samodzielnie. Klienci Galerii Bemowo będą także mogli spróbować swoich sił w zadaniach i konkurencjach z wykorzystaniem alkogogli.
„Aby jeszcze bardziej zachęcić naszych klientów do zdrowej aktywności oraz promować bezpieczeństwo na drodze, w sobotę 10 czerwca organizujemy rodzinny piknik rowerowy, podczas którego na mieszkańców Bemowa czeka wiele atrakcji. Przez 7 godzin nasi klienci będą mogli nie tylko skorzystać z rowerowego warsztatu, ale również oznakować swój jednoślad czy wziąć udział w warsztatach z pierwszej pomocy” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Uczestników wydarzenia zapraszamy wraz z rowerami oraz kaskami. Wstęp wolny.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: sport warsztaty inne dla dzieci
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę