Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Charakteryzatorskie tricki w filmie - bezpłatne warsztaty charakteryzacji filmowej

Charakteryzatorskie tricki w filmie - bezpłatne warsztaty charakteryzacji filmowej
📅 Data: środa, 28 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh, ul. Szolc-Rogozińskiego 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ile razy podczas oglądania filmu czy serialu towarzyszyły Ci ciarki spowodowane lękiem? Twarz Freddy’ego Krugera niejednej osobie spędziła sen z powiek. Głowa Ragnara Lothbroka w miarę postępowania fabuły serialu „Wikingowie” zdobiona była niezliczonymi tatuażami i bliznami. Sceny mordu w „Apocalypto” przyprawiały o dreszcze… Ale jak to zostało zrobione? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie 28 czerwca 2017 r. o godzinie 18:00, podczas Dnia Otwartego w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na warszawskim Ursynowie.

Produkcje teatralne i filmowe często wymagają obecności charakteryzatorów na planie. Podbite oko, blizny, rany czy poparzenia które widzimy na szklanym ekranie są wypadkową wiedzy, talentu i umiejętności posługiwania się specjalistycznymi kosmetykami. Kulisy tej pracy będzie można poznać podczas bezpłatnych warsztatów charakteryzacji filmowej, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska – wykładowca Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh, charakteryzatorka i wizażystka.

Warsztaty są częścią Dni Otwartych SWiCH, które mają na celu prezentację szkoły a także przybliżenie realiów pracy wizażysty i charakteryzatora. Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

* powitanie gości oraz przedstawienie oferty edukacyjnej SWiCh,
* pokaz charakteryzacji,
* część praktyczna.

Podczas części pokazowej uczestnicy dowiedzą się jak krok po kroku tworzy się różne obrażenia ciała na potrzeby produkcji filmowych, fotograficznych, czy teatralnych. Wojciechowska zdradzi tricki, które stosuje w swojej codziennej pracy i przybliży specyfikę kosmetyków i narzędzi charakteryzatorskich. Następnie każdy będzie mógł spróbować swoich sił i sprawdzić wiedzę teoretyczną.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzelki i gąbeczki (kosmetyki zapewnia szkoła).

Informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej szkoły: swich.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️