Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wielkie dwudniowe Otwarcie ZOO Market

Wielkie dwudniowe Otwarcie ZOO Market
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 24 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 25 czerwca 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, ZOO Market, Al. Solidarności 55 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Szanowni Państwo!
Z naprawdę wielka radością zapraszamy Was na dwudniowe otwarcie Zoo Marketu na Pradze!
Przedstawiamy Wam miejsce, w którym połączymy warsztaty, koncerty, panele dyskusyjne i zakupy vintage z praskim klimatem, warszawskim sznytem i polską produkcją.

W każdą sobotę i niedzielę plac znajdujący się naprzeciwko miśków, obok ZOO i tylko 500 metrów od Kolumny Zygmunta zmieniać się będzie w tętniąca życiem przestrzeń handlowo-kulturalną. Odpoczniecie w strefie chill, a Wasze dzieci spędzą czas w specjalnie dla nich przygotowanym miejscu zabaw.

Znajdziecie tu płyty winylowe, starocie, owoce, świeże i wędzone ryby, biżuterię, meble, rękodzieło, rzemieślników, kwiaty, bogatą ofertę ubrań vintage i wiele innych a my zaproponujemy Wam mnóstwo cyklicznych eventów-niespodzianek, jak choćby nasz flagowe Podwieczorki na Zoo Markecie!

Już w ten weekend, 24-25 czerwca zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, czyli otwarcie naszego Zoo Marketu. Przez dwa dni chcielibyśmy spędzić z Wami jak najwięcej czasu, na wspólnych zakupach, ploteczkach, dyskusjach i może nawet tańcach...? W sobotę startujemy w samo południe, i od razu proponujemy Wam super dzień: z wata cukrowa, lemoniada, muzyka z winyli, super propozycjami od naszych super wystawców i stanowiskiem naprawy rowerów! Cały dzień na markecie bryluje nasz the one and only Jakub Kozak, który będzie was bawił warszawskimi anegdotkami, najlepiej <3 A jak ktoś ma w domu tępe noże, to niech tez przyniesie, bo tylko u nas legendarny warszawski ostrzyciel noży, mistrz ostrzenia pan Roman!

Niedzielę spędzamy w klimacie naszej ukochanej Pragi – bryluje nadal Kozak, wiadomo, ale oprócz tego mamy muzykę z praskim sznytem na żywo <3

O dzieci się nie martwcie, bo czekają na nie nasi super animatorzy!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze możemy na swój sposób uczestniczyć w życiu Warszawy i Pragi, i ze będziemy mogli spędzić to lato w Waszym towarzystwie, wśród vintage gadżetów, ubrań i mebli, z najlepsza kawa w mieście na Naszym i Waszym Zoo Markecie. Do zobaczenia!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: inne dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️