Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Weekendowa zabawa dla dzieci - teatrzyk pt. „Kto tam?”

Weekendowa zabawa dla dzieci - teatrzyk pt. „Kto tam?”
📅 Data: niedziela, 18 czerwca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Handlowe Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Rodzinne atrakcje czekają w najbliższy weekend na wszystkie dzieci, które przyjdą wraz z rodzicami do Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Już 17 czerwca podczas warsztatów kreatywnych najmłodsi wykonają pamiętniki na wakacyjne wspomnienia, a 18 czerwca, w trakcie teatrzyku pt. „Kto tam?”, poznają historię samotnego Zajączka, który poszukuje odpowiedzi pytanie, jak znaleźć przyjaciół.

Kiedy nadchodzi lato, a dni stają się coraz cieplejsze, dzieci marzą o letnich, beztroskich zabawach. Aby umilić najmłodszym czas oczekiwania na wakacyjne podróże, Centrum Handlowe Auchan Łomianki przygotowało dla nich wspaniałą, weekendową zabawę.

17 czerwca odbędą się warsztaty kreatywne, w trakcie których maluchy wykonają i ozdobią, pod okiem doświadczonych animatorów, pudełka na zebrane na plaży kamyki bądź muszelki oraz stworzą niepowtarzalne okładki do albumów na zdjęcia, np. w kształcie żaglówki lub flagi. W swej twórczej pracy dzieci wykorzystają plastelinę, kredki i flamastry, a także m.in. ryż, makaron, sznurek.

Z kolei 18 czerwca podczas spotkania teatralnego pt. „Kto tam?” najmłodsi poznają historię małego, niebieskiego Zajączka, który czuje się bardzo samotny. Bohater wyrusza w pełną przygód podróż w poszukiwaniu kompanów zabaw. Pukając do licznych, tajemniczych drzwi, spotyka ciekawe i barwne postacie, z których każda ma jakąś ukrytą zagadkę, sztuczkę. Czy wśród nowych znajomych Zajączek znajdzie prawdziwego przyjaciela?

Warsztaty kreatywne pt. „Powitanie lata” oraz teatrzyk pt. „Kto tam?” odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Warsztaty odbędą się w sobotę 17 czerwca. Zajęcia będą trwały od godziny 12.00 do godziny 15.00. Teatrzyk odbędzie się w niedzielę 18 czerwca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w warsztatach i przedstawieniu jest bezpłatny. Podczas warsztatów wszystkie materiały zapewnia organizator. Wykonane przedmioty dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: teatr dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️