Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spacer po polu golfowym i Akademia nauki gry w golfa

Spacer po polu golfowym i Akademia nauki gry w golfa

reklama
📅 Data: niedziela, 18 czerwca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Kuźnia Golfa Pole Mokotowskie, ul. Rokitnicka 14 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Przed nami kolejna niedziela, w którą chcemy zaprosić Państwa na nasz SPACER po POLU GOLFOWYM wraz z bezpłatną Akademią nauki gry w golfa (godz. 15.00-16.00).

W sposób szczególny zapraszamy Panie, które chciałyby się odważyć i spróbować swoich sił w tym pięknym sporcie, a my opowiemy Paniom więcej o polskim środowisku golfa kobiet. I że warto zacząć.

W czasie Akademii i spaceru opowiemy, jak zbudowane jest pole, jakie panują zasady poruszania się czy gry, będzie też kilka słów o etykiecie i o tym, co oznaczają słowa: tee, green, bunkier, hole in one i inne golfowe pojęcia.

Dla wszystkich uczestników Akademii zapewniamy sprzęt do gry, więc każdy będzie miał okazję spróbować swoich pierwszych golfowych uderzeń.

Sponsorem Akademii i Spaceru jest EcoBike Rowery Elektryczne Warszawa, Partnerem - Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet.
Akademię golfa poprowadzi Wójcik Szkoła Golfa.

Kto zainteresowany? Wystarczy wypełnić formularz poniżej. Ilość miejsc ograniczona.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 2 + 7 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia.
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę