Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Trzecia stretch-akcja na Polu Mokotowskim

Trzecia stretch-akcja na Polu Mokotowskim
📅 Data: niedziela, 16 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, #DoKoncaLata, Wawelska 5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Chcemy mięśnie jak sprężyny ze stali i z plasteliny!

Ale akcja! To już trzeci raz stretching wychodzi do ludzi! :) Widzimy się na trzeciej Stretch-akcji wśród przepięknej zieleni Pola Mokotowskiego, w letniej kawiarni #dokoncalata. Na pierwszej stretch-akcji było Was ponad 60, na drugą pomimo długiego weekendu przybyło ponad 50! Ile będzie nas tym razem? :)

Jak zwykle: zabieramy siostrę, mamę, koleżankę oraz coś do picia, matę, a jeśli mamy, to także kostki do jogi, pasek do rozciągania i pędzimy na trzecią już zmasowaną stretch-akcję: w niedzielę 16 lipca, o godzinie 11:00. Proste? Proste!

Zajęcia poprowadzę ja - czyli Kama Nienaltowska. Praca nad ciałem to moja olbrzymia pasja. Od 29 lat trenuję (stretching ♥, gimnastyka artystyczna, balet, jazz dance, modern dance, akrobatyka i wiele innych), od 13 lat uczę. Prowadzę warsztaty z rozciągania w Polsce i Europie (tylko w 2016 poprowadziłam kilkadziesiąt warsztatów m. in. w Londynie, Klagenfurcie, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, i in). Od kilku lat tańczę też pole dance. Trenuję od 3 roku życia, jestem wszechstronnie aktywna, bliskich jest mi wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Obecnie przede wszystkim specjalizuję się w propagowaniu bezpiecznych i efektywnych technik rozciągania w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy anatomicznej.

CZEKAJĄ ZNIŻKI NA BARZE! Dostanie je każdy, kto polubi DanceUp Kama Nienaltowska, DoKoncaLata i kliknie, że bierze udział w tym wydarzeniu (link do FB poniżej) :) Taka akcja!

UWAGA! Jeśli masz kontuzję lub odczuwasz bóle wykonując określone ruchy, odwiedź lekarza lub fizjoterapeutę i dla własnego zdrowia upewnij się, czy możesz z nami bezpiecznie ćwiczyć.

JAK TRAFIĆ - widzimy się na Polu Mokotowskim, po północnej stronie jeziorka, w kawiarni DoKoncaLata. Już niedługo szukaj mapki z naszą lokalizacją w postach w wydarzeniu!

Do porozciągania!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę