Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Joga w trawie - Vinyasa joga w plenerze

Joga w trawie - Vinyasa joga w plenerze
📅 Data: sobota, 29 lipca 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Kopa Cwila (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Pogoda sprzyja aktywnościom w plenerze - zapraszam na jogę w trawie :)

Spotykamy się w soboty koło południa przy Kopie Cwila (metro Ursynów) na plenerową jogę. Obiecuję przyjemną praktykę Vinyasa jogi i krótki relaks na zakończenie.

Zabierz ze sobą matę, koleżanki z pracy, chłopaka, mamę i dzieciaki. Wszyscy mile widziani. Ćwiczymy w stroju niekrępującym ruchów, na bosaka. Dobrze mieć ze sobą wodę i coś do przykrycia w czasie relaksu (liczymy na piękną, słoneczną pogodę, ale nie chcemy się przysmażyć :).

Podsumowując:

Kiedy? przez całe wakacje w soboty

Gdzie? przy Kopie Cwila (metro Ursynów), niedaleko plenerowej siłowni

Koszt? za free

Pamiętaj o swojej macie!

W Vinyasie najważniejsze jest płynne połączenie ruchu z oddechem. Najpierw delikatnie rozgrzewamy ciało, żeby zrzucić z siebie napięcia z całego dnia. Później zaczynamy poznawać pozycje jogi: wojowników, kruki, drzewa, trójkąty i wiele, wiele innych. Poruszamy się między nimi w zgodzie ze swoim oddechem, poznając swoje ciało oraz jego możliwości i ograniczenia. Kończymy przyjemnym relaksem z dźwiękiem misy tybetańskiej i dzwonka koshi w tle.

Jogę praktykuję od 2011 roku i uwielbiam dzielić się nią z innymi. Jestem absolwentką studiów podyplomowych AWF na kierunku Relaksacja i Joga. Biorę udział w kursie "Zdrowe społeczeństwo" organizowanym przez szkołę jogi Joga Sztuka Życia. Ukończyłam także szkolenie Vinyasa Power Yoga Basic. W jodze uwielbiam to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie - energię albo spokój, wzmocnienie albo rozciągnięcie, praktykę dla duszy albo dla ciała. A do tego wszystkiego wyciszenie i odprężenie. A może wszystkiego po trochu :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: sport warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧