Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wielki turniej gier planszowych oraz teatrzyk pt. „Dwie Dorotki”

Wielki turniej gier planszowych oraz teatrzyk pt. „Dwie Dorotki”

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 15 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 16 lipca 2017

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wakacje to czas familijnych zabaw i radości. Nie zabraknie ich z pewnością podczas weekendowych atrakcji, jakie czekają na dzieci 15 i 16 lipca w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach i wielkim turnieju gier planszowych oraz zasiądą przed teatralną sceną by obejrzeć bajkę pt. „Dwie Dorotki”.

W dniach 15 i 16 lipca, podczas weekendowej zabawy w Centrum Handlowym Auchan Łomianki każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników popularnych „planszówek” czeka wielki turniej gry pt. „Carcassonne”. Z kolei młodzi wielbiciele teatrzyków z zapałem będą śledzić losy dwóch Dorotek.

Podczas dwudniowej zabawy starsze dzieci oraz ich opiekunowie będą mogli nauczyć się, jak grać w „Cortex Wyzwania”, „Splendor”, „Carcassonne”, „Dobble” czy „Dixit”, a maluchy spróbują swych sił w grach „Przewrotne Motylki” i „Ratuj Króliczki”. W trakcie wielkiego turnieju, który odbędzie się 16 lipca wyłoni się mistrz gry strategicznej pt.„Carcassonne”.

16 lipca najmłodsi wyruszą w teatralną podróż razem z dwoma Dorotkami, które odbywają służbę w domu w którym mieszka Rok wraz ze swoimi dziećmi. Na zakończenie pracy, każda z nich zostanie oceniona za swoje serce, dobroć i pracowitość oraz otrzyma odpowiednią zapłatę. Zabawny, pełny zagadek i wpadających w ucho piosenek, spektakl lalkowy wskaże młodym widzom drogę dobrego postępowania.

Rozgrywki, wielki turniej gier planszowych oraz teatrzyk pt. „Dwie Dorotki” odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Rozgrywki gier planszowych odbędą się w sobotę 15 lipca w godzinach: 14.00-17.00 oraz w niedzielę 16 lipca w trakcie turnieju gry w „Carcassonne”, który będzie trwał od godziny 16.00 do 18.00. Zabawa odbędzie się na placyku przed sklepem „Smyk”. Teatrzyk odbędzie się w niedzielę 16 lipca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w rozgrywkach, turnieju i przedstawieniu jest bezpłatny.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę