Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Reklama px px
reklama
Disney English

Transmission - festiwal wideo artu - otwarcie

Transmission - festiwal wideo artu - otwarcie

reklama
data Data: 20 lipca 2017, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 19:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Komuna/Warszawa, Lubelska 30/32 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
TRANSMISSION
międzynarodowy festiwal wideo artu
20-23 lipca
Kassel/Warszawa/Karlsruhe

Otwarcie w Komunie/Warszawa 20 lipca, g.19,00
WSTĘP WOLNY

Stowarzyszenie Artystów Transmission ogłasza drugą edycję Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Wideo pod nazwą "Wszyscy jesteśmy w tym razem - artystyczny przewodnik przez świat post-prawdy”.
Festiwal odbędzie się równolegle w Karlsruhe, Warszawie i w Kassel w dniach 20 - 23 lipca 2017 r. (W Warszawie 20 lipca).

Tegorocznymi partnerami festiwalu są warszawska Fundacja Komunikacja Kultury, Komuna//Warszawa, niemiecka fundacja UND # 9, Platforma Sztuki Tokonoma oraz Akademia Sztuk Pięknych w Kassel.
Transmission to festiwal, który co roku odbywa się w różnych europejskich miastach, jest imprezą organizowaną oddolnie z inicjatywy samych artystów. Celem festiwalu jest pokazanie nowatorskich postaw w sztuce wideo i pochodnych mediów oraz kooperacja pomiędzy środowiskami artystycznymi z różnych europejskich miast.
Wybrane drogą konkursu prace twórców z całego świata - w tym roku nadesłano ich kilkaset - zaprezentowane zostaną publiczności na równoczesnym otwarciu w trzech miastach dzięki projekcji streamingowej oraz na stronie internetowej festiwalu.

Międzynarodowe jury w składzie Mirosław Bałka, Lisa Bensel, Nadja Verena Marcin i Viktoria Ilyushkina przyznają nagrodę Golden Pyramid Video Art Prize 2017

Każdego roku kształt festiwalu jest nieco inny, może zawierać nie tylko prezentację prac video ale także wystawy, performanse, odczyty, spektakle, warsztaty i inne działania artystyczne, które można poprzez łącze internetowe zaprezentować w trzech miejscach równolegle. Celem festiwalu jest przybliżenie pochodzących z całego świata, różnorodnych produkcji artystycznych opartych na ruchomym obrazie i działaniu w czasie.

PODCZAS TRWANIA FESTIWALU NA STRONIE INTERNETOWEJ transmission-festival.eu BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ WSZYSTKIE WYBRANE PRACE I ZAGŁOSOWAĆ NA NAJLEPSZĄ, KTÓRA OTRZYMA NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI Transmission Audience Award 2017

PROGRAM w KARLSRUHE/WARSZAWIE/KASSEL: link
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)