Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Targi designerskich zabawek

Targi designerskich zabawek

reklama
📅 Data: sobota, 25 maja 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Warszawa, ul. Świętojerska 5/7, sala im. prof. Wandy Telakowskiej (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Targi designerskich zabawek na Dzień Dziecka

Zachęceni sukcesem pierwszej edycji targów designerskich zabawek dla dzieci KidDesign, które odbyły się w grudniu 2012 roku zapraszamy na KidDesign2!

Dla tych wszystkich, którzy zmęczeni otaczającą nas chińszczyzną i plastikowymi stworami zalewającymi dziecięcy rynek z każdej strony, poszukują produktów skrojonych na miarę, ładnych i niemasowych – Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje targi designerskich zabawek dla dzieci.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji targów, które odbędą się w sali wystawowej IWP w weekend poprzedzający Dzień Dziecka. Również tym razem mamy na celu zgromadzenie wyselekcjonowanych sprzedawców: projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych – często rodziców – którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, jakie znajdujemy na większości sklepowych półek.

Impreza jest skierowana do wszystkich, którzy szukają dla dzieci ładnych, dobrze zaprojektowanych i świetnie wykonanych przedmiotów, rozwijających twórczy potencjał. Wszelkich produktów przydatnych małemu człowiekowi.
Stawiamy na estetykę, jakość i oryginalność, a jednocześnie na pobudzanie ciekawości i wyobraźni czy rozwijanie kreatywności.

Co będziemy sprzedawać:
zabawki,
gry,
książki,
ubrania,
i inne produkty.

Wszystkie produkty z designerskim znakiem jakości.

Na targi obowiązuje wstęp wolny.
Targi trwają dwa dni: 25-26 maja w godzinach 10-18.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!