Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wieczór Tańca nad Wisłą: West Coast Swing

Wieczór Tańca nad Wisłą: West Coast Swing
📅 Data: poniedziałek, 04 września 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Pomost 511, bulwar Flotylli Wislanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Poniedziałkowe wieczory w Pomoście 511 dedykowane są tańcowi! Początkujący mogą przyjrzeć się technikom tańca, postawić pierwsze kroki, a obserwatorzy rozkoszować się widokiem tańczących profesjonalistów. Zapraszamy na WEST COAST SWING!

WEST COAST SWING (w skrócie: WCS lub West) to taniec w parach, który powstał w USA. Jego historia sięga lat 50-tych XX-tego wieku. Wywodzi się z lindy hopa i stąd jego swingowa historia, z jazz’em i blues’em w tle. Najważniejsze jest jednak to, że West to ciągle rozwijający się taniec, który dostosowuje się do obecnie panujących trendów muzycznych. Dzięki temu może być tańczony do większości muzyki słyszanej w radio: od pop’u, przez r’n’b i hip hop, po niektóre kawałki rock’owe. Duże zróżnicowanie muzyki, do której może być tańczony, możliwości improwizacji jakie daje i wszechstronność powodują, że jest obecnie najbardziej swobodnym i uniwersalnym tańcem, jaki istnieje.

LEKCJĘ POPROWADZĄ:
Marta Nita i Piotr Lenart - od 2012r. regularnie biorą udział w europejskich eventach, ucząc się od najlepszych instruktorów i tancerzy Westa, prowadzą regularne zajęcia, warsztaty i praktisy westowe w Warszawie oraz warsztaty w całym kraju, a także za granicą. Aktywnie angażują się również w promocję Westa w Polsce. Piotr ucząc tańca wykorzystuje metodykę i swoje doświadczenie tak, by każde zajęcia zawierały zarówno dużą dawkę informacji, jak i dobrej zabawy. Marta jest „mózgiem” wszystkich warsztatów i zajęć, organizatorką, a ja jako prowadząca zajęcia skupia się przede wszystkim na płynności ruchu oraz technice.

flashmob (dla osób uczących się już WCS) 19:00 - 19:45
lekcja west coast swing, poziom "0" 19:45 - 20:30
praktyka od 20:30

Partner i współorganizator:
Sezon na Westa

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter