Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Lato Seniora: zajęcia z Nordic Walking

Lato Seniora: zajęcia z Nordic Walking

reklama
📅 Data: poniedziałek, 04 września 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego zaprasza na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu „Lato Seniora”. W dniach od 19 czerwca do 15 września 2017 roku przy ul. Świętojerskiej 12a będą odbywały się różnorodne aktywności integracyjne, edukacyjne i kulturalne. Wstęp na wszystkie wydarzenia ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich mieszkańców Warszawy i jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń we wrześniu:

• 1 września o godz. 18.00 zapraszamy na koncert „Ty dobrze wiesz, Warszawo” w wykonaniu Chóru Męskiego im. Wacława Lachmana Towarzystwa Śpiewaczego „HARFA”. Pod batutą Pawła Choiny wystąpią artyści: Marta Włodarczyk (sopran), Tadeusz Adamczyk (baryton), Joanna Laszczkowska (fortepian). Koncert poprowadzi Paweł Bekanowski. W programie zostaną wykorzystane utwory m. in.: W. A. Lachmana, J. Kołaczkowskiego, S. Krukowskiego, K. Kurpińskiego, H. Ordonówny, A. Panufnika.

• 5 września o godz. 14:30 zapraszamy na spotkanie pt. "Mój Azerbejdżan", podczas którego Pani Parvin opowie o kraju swojego pochodzenia - kulturze, historii i tradycjach kulinarnych, a uczestnicy będą mogli nauczyć się przygotowywać tradycyjne danie Azerskie
.
• 7 września o godz. 10:00 zapraszamy na wykład o zdrowiu. Naszym gościem będzie dr Maciej Michałowski, który poprowadzi wykład pt. „Idzie Kowalski do lekarza... czyli jak poruszać się w systemie ochrony zdrowia".

• 7 września o godz. 11:30 zapraszamy na kolejny wykład o zdrowiu. Tym razem wykład będzie dotyczył wpływu ziół na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne.

• 8 września o godz. 11:00 zapraszamy seniorów na wspólne zwiedzanie wystawy czasowej w Muzeum Azji i Pacyfiku przy ul. Solec 24 pt. „Szkoda wyrzucić! Design japońskich opakowań". Zbiórka na ul. Świętojerskiej 12a o godz. 10:00 i wspólne wyjście. Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy telefonicznie pod nr tel. 607 825 475, mailowo pod adresem [email protected] lub osobiście przy ul. Świętojerskiej 12a pok. 115.

• 9 września o godz. 11:00 zapraszamy na spacer z przewodnikiem "Szlakiem warszawskich pałaców". Trasa będzie prowadzić po wybranych warszawskich pałacach (barokowych i klasycystycznych) od placu Krasińskich, przez ulicę Miodową po Krakowskie Przedmieście. Zbiórka przy ul. Świętojerskiej 12a.

• 12 września w godz. 11:00-17:00 zapraszamy na ul. Świętojerską 12a na Międzypokoleniowy piknik z grami planszowymi. W programie zabawy dla dzieci i rodziców oraz gry dla dorosłych.

• 15 września o godz. 11:00 zapraszamy do ogrodu przy ul. Świętojerskiej 12a na uroczyste zakończenie Festiwalu „Lato Seniora”. W programie koncert w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina we współpracy z Filharmonią im. Romualda Traugutta „Cosi fan tutte – z cyklu opera w przekroju” oraz występ grupy wokalno-teatralnej "Artyści ze Świętojerskiej".

Zajęcia ruchowe (cykliczne):

• 4 i 11 - poniedziałki - zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking. Zbiórka o godz. 11:00 przy ul. Świętojerskiej 12a i wspólne wyjście do Ogrodu Krasińskich. Zapewniamy kijki. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

• 6 i 13 - środy - zapraszamy na zajęcia ruchowe przy muzyce o godz. 12:00. Prosimy o zabranie wygodnego stroju.

Więcej informacji oraz relacje z dotychczasowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum: link.
W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących Festiwalu „Lato Seniora” zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 607 825 475 lub mailowo: [email protected].

Organizatorem Festiwal „Lato Seniora” jest Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę