Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stacja Animacja - bezpłatne warsztaty animacji filmowej

Stacja Animacja - bezpłatne warsztaty animacji filmowej

reklama
📅 Data: sobota, 16 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


16 września 2017 r. o godzinie 12:00 w Warszawskiej Szkole Reklamy odbędą się bezpłatne warsztaty filmu animowanego pt. "Stacja Animacja". Zajęcia odbędą się w ramach Dni Otwartych, a poprowadzą je cenieni w świecie animacji: Alina Skiba oraz Tomasz Wolf.

Pomysł połączenia Dnia Otwartego z bezpłatnymi warsztatami swoją genezę ma w sposobie organizacji zajęć przez WSR. Większość przedmiotów wiąże się z praktyką - co pozwala na lepsze przygotowanie Słuchaczy do pracy w różnych branżach (filmowej, reklamowej, fotograficznej, graficznej czy beauty).

Temat zbliżających się warsztatów powinien zainteresować osoby, które chciałyby się związać z branżą filmową a konkretnie - pasjonatów filmu animowanego. Podczas warsztatów zostaną poruszone zagadnienia związane z rysunkiem, compositingiem oraz digital paitingiem.

Na zajęciach prowadzonych przez: Alinę Skibę oraz Tomasza Wolfa będzie można dowiedzieć się jak od podstaw tworzy się filmy animowane począwszy od tradycyjnego rysunku na kartce, po wielki finał - czyli wprawienie w ruch postaci czy przedmiotów. Będzie też czas na eksperymenty filmowe, zadawanie pytań oraz.

Przed głównym punktem programu, jakim są warsztaty odbędzie się krótki wstęp dotyczący nauki w Warszawskiej Szkole Rreklamy obejmujący specyfikę 9 specjalizacji, trybów nauki, planu zajęć, warsztatów, praktyk oraz wyposażenia szkolnego. Każdy uczestnik podczas spotkania otrzyma kupon rekomendacyjny, który uprawnia do rabatu na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części:
★ powitanie gości oraz przedstawienie oferty edukacyjnej WSR;
★ pokaz krótkometrażowych filmów animowanych autorstwa słuchaczy WSR & warsztaty.

Warsztaty mają charakter zamknięty, ale są bezpłatne. Z powodu ograniczonej liczby miejsc uprzejmie prosimy o zapisy drogą elektroniczną na adres: [email protected]. Przy części oficjalnej, podczas której przedstawimy ofertę WSR nie obowiązują zapisy. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkoły (link poniżej).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę