Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

KRASNAL ŻYCZLIWEK PODRÓŻNIK w Warszawie

KRASNAL ŻYCZLIWEK PODRÓŻNIK w Warszawie

reklama
📅 Data: piątek, 22 września 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:45

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dzielnica Wisła, Bulwar Jana Karskiego na wysokości przejścia podziemnego przy ul. Boleść (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już od 22 września 2017 r. każdy mieszkaniec Warszawy będzie mógł na własne oczy zobaczyć na bulwarach wiślanych jednego z wrocławskich krasnali – Życzliwka Podróżnika. Pomysłodawcą wydarzenia jest Biuro Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, a współorganizatorem Miasto Stołeczne Warszawa.
„Jeden z naszych krasnali to miłośnik wszelakich podróży. Tym razem jego ciekawość świata i umiłowanie przygody skierowało go w stronę Warszawy” – Wioletta Samborska, Dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. „Dlatego też wybieramy się we wspólną podróż, by razem z mieszkańcami Wrocławia i stolicy cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem”.
„Cieszymy się, że krasnal z Wrocławia jest zachwycony naszymi bulwarami – zapewnia Wioletta Paprocka-Ślusarska, Zastępca Dyrektora Biura Marketingu Miasta st. Warszawa. „Jesteśmy przekonani, że Krasnal Podróżnik urozmaici niejeden weekend warszawskim rodzinom, stanowiąc szczególną atrakcję dla dzieci. A może komuś z nas przyniesie również szczęście?”
Uroczyste przywitanie krasnala Życzliwka Podróżnika odbędzie się: 22 września (piątek) o godz. 12:45 na bulwarach wiślanych (Bulwar im. Jana Karskiego)
W programie przewidziano wiele różnych atrakcji adresowanych zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców – krasnoludkowe historie czy malowanie buziek. Całość uatrakcyjnią występy performerów i youtuberów, a także wizyta przedstawicieli najmłodszych warszawiaków – przedszkolaków. Świetna zabawa gwarantowana.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę