Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Hulajnogą i autostopem z Podlasia do Chin - Tomasz Jakimiuk

Hulajnogą i autostopem z Podlasia do Chin - Tomasz Jakimiuk

reklama
📅 Data: wtorek, 14 listopada 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, ul. Podskarbińska 2 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Od kilku lat jeździ autostopem. W ten sposób dotarł już m.in. do Meksyku, Afryki, zwiedził też Europę, był m.in. w Niemczech, Belgii, Holandii i Francji. Przejechał w ten sposób ponad 100 tys. km. Po jachtostopowej przeprawie przez Ocean Atlantycki do Meksyku Tomek nie spoczął na laurach. Jako pierwszy człowiek na świecie wybrał niebanalne połączenie hulajnogi i autostopu, by przemierzyć trasę z Podlasia aż do Chin. Przebył 18 153 km, jadąc i odkrywając Ukrainę, Rosję, Mongolię, aż po Wyżynę Tybetańską. W swojej podróży szukał autentyczności i ludzi, co sprzyjało niesamowitym przygodom.
Tomasz Jakimiuk jest gościem wielu podróżniczych festiwali, m.in. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy", współorganizował też białostocki Festiwal Kultur i Podróży ToTuToTam.

Na festiwalu KOLOSY 2014 Tomasz Jakimiuk zdobył Nagrodę Dziennikarzy – za bezpretensjonalność, autentyczność i kreatywność oraz pokazanie, że nawet z najmniejszego miasteczka można wyruszyć w świat – pomimo popełnianych błędów. W jego ręce trafiła też Nagroda Publiczności za najlepszą prezentację w hali Gdynia Arena „Z Podlasia do Chin na hulajnodze”. Jest finalistą plebiscytu TRAVELERY 2017 i zdobywcą nagrody głównej w kategorii Podróż Roku za wyprawę Hulajnogą i autostopem do Chin za garść złotówek.

O autorze:
Tomasz Jakimiuk - podróżnik z pasji, bloger z zamiłowania, entuzjasta fotografii, fan psychologii, miłośnik kalisteniki i biegania. Absolwent 2 kierunków magisterskich na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Życiowy minimalista, który uwierzy jak sam sprawdzi.
blog: link
facebook: link
instagram: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę