Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wystawa malarstwa Konrada Hamady

Wystawa malarstwa Konrada Hamady

reklama
📅 Data: wtorek, 21 listopada 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Agora, Czerska 8/10 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Już 20 listopada 2017 r. gmach wydawnictwa Agora przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie wypełnią obrazy Konrada Hamady, twórcy zafascynowanego klasycznym pejzażem oraz wizerunkami kobiecymi. Wystawa jest ogólnodostępna i potrwa do 4 grudnia.
Konrad Hamada jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Wydziału Reżyserii w Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej. Uprawia malarstwo olejne i akwarelowe, których dominującym tematem jest pejzaż. Autor ponad dwudziestu wystaw indywidualnych prezentowanych w latach 1999-2017. Prace znajdują się w kolekcjach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą, min. we Francji, Szwecji, Austrii, Włoszech, Niemczech, Chinach, Kanadzie i USA. Laureat nagród i wyróżnień na festiwalach kina niezależnego w Polsce.
Malarstwo Hamady bazuje na szkole realizmu; w przypadku wizerunków ludzkich malarz wprowadza je w oniryczną, odrealnioną przestrzeń. Posługując się efektem mgły, nie zapomina jednak o linearności elementów szczególnie widocznych w krajobrazie: konturów miejskiej architektury, łodyg kwiatów, gałęzi oraz pni drzew, brzegu rzeki, linii horyzontu. Artysta szczególnie skupia się na grze promieni słonecznych i odbijających je powierzchni, dzięki czemu Widz zyskuje możliwość spojrzenia wprost na źródło światła.
Zapraszamy do oglądania wystawy od 20 listopada do 4 grudnia 2017 roku, w gmachu Agory przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Zespół Domu Aukcyjnego Art in House - link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: wystawa
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę