Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

reklama
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 30 listopada 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 02 grudnia 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Politechniki 1, przed Gmachem Głównym PW (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


11 bożonarodzeniowych domków, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. A wszystko łączy jeden, szczytny cel - stypendia dla zdolnych studentów PW. Zapraszamy na trzecią edycję Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.
Kiermasz potrwa 3 dni: od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku (w godzinach od 10.00 do 18.00). Kolejny raz Plac Politechniki przed Gmachem Głównym zapełnią domki z bożonarodzeniowymi specjałami i rękodziełem. W centrum wydarzeń będzie stoisko z gadżetami Politechniki Warszawskiej. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne przeboje.

Specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. zupełnie unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czekolady świąteczne Wedla z motywem PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, rękawiczki z logo PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki. Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów.
W sobotę, 2 grudnia, o godz. 11.00 zapraszamy także na spacer po Kampusie Politechniki. Głodnych tajemnic PW zapraszamy do zwiedzania z warszawskim przewodnikiem, Piotrem Wierzbickim. Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzający odwiedzą m.in. Salę Senatu i Gmach Fizyki oraz poznają tajemnicę kafelka przy pokoju 149 w Gmachu Głównym. Na spacer obowiązują zapisy: link
Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji. Podarujmy najlepszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia. Być może ktoś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek lub innowacyjną technologię.
W zeszłym roku, podczas Kiermaszu Świątecznego PW udało się zebrać rekordową kwotę 26 442,85 zł. Stypendia zostały rozdane podczas Gali Złotej Kredy, która odbyła 18 listopada 2017 się w ramach obchodów Święta PW.

Więcej informacji: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: targi


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę