Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

"Z różnych powodów" – inauguracja stowarzyszenia Propaganda Sztuki

"Z różnych powodów" – inauguracja stowarzyszenia Propaganda Sztuki

reklama
📅 Data: wtorek, 05 grudnia 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Znajomi Znajomych, ul. Wilcza 58 A (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


We wtorek 5 grudnia 2017 roku, o godz. 19:00 zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, które będzie miało miejsce w klubokawiarni Znajomi Znajomych. Tego dnia odbędzie się live art performance w wykonaniu malarzy związanych ze stowarzyszeniem, a także Marcina Steczkowskiego, którzy zagra muzykę improwizowaną, będącą dopełnieniem malarskiego procesu twórczego odbywającego się na scenie. Obiecujemy, że będzie się działo!
Wydarzenie odbędzie się z nie byle jakiej okazji – warszawska galeria officyna art & design i zrzeszeni wokół niej młodzi artyści postanowili otworzyć Stowarzyszenie Propaganda Sztuki, które będzie się zajmowało szeroko pojętą edukacją artystyczną i kulturalną, jak również wspieraniem młodych, zdolnych twórców. Obejmie ono również pieczę nad organizacją kolejnej edycji warszawskiego festiwalu sztuki - Festiwalu Przenikania.
To nie jedyna atrakcja tego wieczoru. Artystycznym działaniom towarzyszyć będzie wernisaż wystawy "Z różnych powodów", na której pojawią się obrazy autorstwa artystów związanych z działaniami galerii officyna art&design. "Z różnych powodów", bo jesteśmy artystami o różnym stylu, klimacie i inspiracjach, obraliśmy różne ścieżki, spotykając sie we wspólnym miejscu – officynie.
Dodatkowo, w sali kinowej na piętrze klubokawiarni Znajomi Znajomych będziecie mieli okazję obejrzeć krótki film, który został nakręcony podczas Festiwalu Przenikania – dwudniowego wydarzenia, zorganizowanego przez członków powstałego stowarzyszenia Propaganda Sztuki.

LIVE ART PERFORMANCE
Malarstwo:
Wojciech Brewka
Angelika Korzeniowska
Luiza Poreda
Muzyka:
Marcin Steczkowski z zespołem

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 5 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 w klubokawiarni Znajomi Znajomych (ul. Wilcza 58a, Warszawa).
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

O STOWARZYSZENIU PROPAGANDA SZTUKI
Jesteśmy grupą artystów i pasjonatów sztuki, skupionych wokół warszawskiej galerii officyna art&design. Założona przez malarza Wojciecha Brewkę galeria od ponad dwóch lat jest miejscem działań artystycznych: wernisaży, warsztatów dla dzieci i dorosłych, performance'ów artystycznych, happeningów, pokazów filmowych i teatralnych, koncertów i spotkań z autorską książką.
Teraz officyna poszerza swoją działalność poprzez nowo powstałe stowarzyszenie Propaganda Sztuki. W planach mamy szeroko pojęte działania kulturalne i artystyczne już nie tylko w siedzibie galerii, ale także w różnych miejscach w Warszawie – z tego choćby powodu pojawimy się 5 grudnia w klimatycznych przestrzeniach klubokawiarni Znajomi Znajomych. Pragniemy wyjść do ludzi, zainteresować ich sztuką, aby mieli ochotę obcować z nią na co dzień. Stawiamy na edukację kulturalną i swobodę odbioru widza, wedle jego osobistych pragnień i preferencji. Nie zamykamy się na nikogo!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert wystawa inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę