Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Po co rybie rower? - Wyspy Owcze rowerem

Po co rybie rower? - Wyspy Owcze rowerem
📅 Data: niedziela, 7 stycznia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kolejny raz, trójka lekkoduchów – Gabi, Ula i Michał, stwierdziła, że nie ma rzeczy niemożliwych i da się zabrać rowery nawet na Wyspy Owcze.

Rok temu, zupełnie nieprzygotowani, zdobyli rowerami gruziński Kaukaz, więc w tym roku korzystając z doświadczenia w absolutnym nieprzygotowaniu do wyprawy, dzień przed wylotem na Wyspy Owcze spakowali wreszcie rowery, kupili coś od deszczu (bo podobno tam pada!) i wymienili pieniądze w kantorze.

Moment przełomowy wyprawy nastąpił już w samolocie, kiedy na ostatniej stronie magazynu linii lotniczych znaleźli mapę i dowiedzieli się, że lotnisko, na które właśnie lecą, nie jest w stolicy, gdzie myśleli, że rozpoczną wyprawę, tylko po absolutnie przeciwnej stronie Wysp. Potem chciałoby się powiedzieć, że było już z górki, ale nikt im nie powiedział, że Wysypy Owcze są bardzo górzyste…

Na spotkaniu opowiedzą Państwu o tym, ile kilogramów owsu zabrać do najdroższego kraju na świecie, co jest największym rozczarowaniem w księdze Guinessa i jak przez całkowity przypadek stali się gwiazdami narodowej telewizji. Wspomną też na pewno o próbach zrobienia selfie z owcą i o tym, że tam na serio ciągle pada!

Zapraszamy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: slajdowisko
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱