Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piosenki z Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Szczęśliwej "60"

Piosenki z Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Szczęśliwej "60"
📅 Data: niedziela, 25 marca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Włochy, ul. 1 Sierpnia 36 a, Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury "Włochy" (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na program kabaretowy pt. "U Rodziny" - Piosenki z Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu wyjątkowej Szczęśliwej "60". W programie również fragmenty " U Grubego Joska - czyli Bal na Gnojnej" oraz "Warszawski Dzień - CZYLI SOCREAL NA WESOŁO".

KABARET SZCZĘŚLIWA "60" to grupa przyjaciół, którzy znają się od czasów studenckich. Teraz po wielu latach, postanowili wrócić do swoich pasji z młodych lat - razem grają, śpiewają, tańczą, bawiąc siebie i publiczność.

W programie kabaretowym „U Grubego Joska - czyli Bal na Gnojnej” przypominają szlagiery i specyficzny folklor przedwojennej Warszawy, środowisko warszawskich cwaniaków i typów spod ciemnej gwiazdy, przekupek, pań lekkich obyczajów, ale i przedstawicieli wyższych sfer, którzy często zaglądali do knajpy "U Grubego Joska" przy ul. Gnojnej.

W swoim repertuarze kabaret posiada program pt. "Warszawski Dzień - czyli socreal na wesoło", przenoszący widza do Warszawy lat pięćdziesiątych, do czasu jej odbudowy - pokazujący przodowników pracy z zapałem budującym nowe domy, działaczy i aktywistów , cwaniaków i bumelantów. Ukazujący też, że mimo ponurych czasów okresu socrealizmu, warszawiacy potrafili znaleźć czas na zabawę i piosenkę, bo przecież …. Warszawa da się lubić, tu szczęście można znaleźć , tutaj serce można zgubić.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Włochy lub w kategoriach: stand up, kabaret
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę