Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

WARZYWA I OWOCE - ZDROWE I PYSZNE POŁĄCZENIA, SAŁATKI I SMOOTHIES / KOKTAJLE

WARZYWA I OWOCE - ZDROWE I PYSZNE POŁĄCZENIA, SAŁATKI I SMOOTHIES / KOKTAJLE
📅 Data: środa, 20 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Twarda 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Serdecznie zapraszamy naszych Sąsiadów i Sympatyków na międzypokoleniowe warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy poznają zdrowe i pyszne połączenia owoców i warzyw w postaci sałatek i smoothies / koktajli.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Wiśniewska - założycielka Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru oraz akcji Słodkie Życie Bez Cukru. Dietetyk, naturopeutka, doradczyni żywieniowa, muzyk, instruktorka jogi, instruktorka harcerska. Pomaga dotrzeć do potrzeb własnego ciała i nawiązać z nim kontakt. Prowadzi zajęcia gotowania intuicyjnego. Matka czwórki zdrowych dzieci.

Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 500 080 498 lub mailowo: natwardej@um.warszawa.pl.

Spotkajmy się na Twardej to projekt realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego na 2018r. Został wybrany przez mieszkańców Śródmieścia i jest skierowany do sąsiadów z okolicy pl. Grzybowskiego.
Jego celem jest integracja lokalnej społeczności. Sąsiedzi będą mieli okazję się poznać m.in. podczas warsztatów artystycznych i ruchowych, wykładów edukacyjnych, potańcówek czy wspólnego gotowania. Nasza przestrzeń jest także otwarta na oddolne inicjatywy i działania międzypokoleniowe.

Do zobaczenia!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę