Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
Cohen i Kobiety
reklama

Warsztaty filmowe I edycja

Warsztaty filmowe I edycja

reklama
data Data: 16 czerwca 2018, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 10:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, ul. Smocza 3, 01-012 Warszawa / Spółdzielnia Socjalna WOLA (pokaż na mapie)
Opti Taxi


rejestracja Na wydarzenie obowiązuje rejestracja za pomocą formularza umieszczonego poniżej.
Masz skończone 18 lat?
Dysponujesz telefonem z kamerą?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/działaś TAK, to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy Cię serdecznie na bezpłatne dwudniowe warsztaty filmowe.
I edycja warsztatów odbędzie się 16 czerwca w godzinach 10-14 i 23 czerwca w godzinach 10-14.

Organizujemy je w ramach projektu Idee tolerancji i wielokulturowości Ireny Sendler we współczesnej Warszawie.
Warsztaty pomogą w przygotowaniu do konkursu filmowego "Jak współcześnie rozumieć idee Ireny Sendler w Warszawie?", który jest częścią powyższego projektu.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: rekrutacja@inicjatywakobiet.org
Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty odbędą się w dwóch edycjach:
I edycja warsztatów odbędzie się 16 czerwca w godzinach 10-14 i 23 czerwca w godzinach 10-14.
II edycja warsztatów odbędzie się 22 września w godzinach 10-14 i 29 września w godzinach 10-14.

Warsztaty poprowadzi Ela Chrzanowska absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Uczestniczka warsztatów dla dokumentalistów m.in. IDFAcademy na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych IDFA w Amsterdamie (2008), Od 2003 r. pracowała dla polskiej sekcji Amnesty International m.in. jako edukatorka praw człowieka. Od 2008 r. związana z Filmoteką Narodową (FINA) oraz z festiwalami filmowymi w Polsce i za granicą. Od 2008 roku „buduje mosty” kulturalne między Polską i Meksykiem. Jest dwukrotną stypendystką Ministerstwa Spraw Zagranicznych rządu meksykańskiego. Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Inicjatyw Kobiecych (od 2012 r.). Jako tłumaczka, researcherka i kierownik produkcji współpracuje w Mexico City od 2013 r. z Petrą Fischer, producentką w znaną z produkcji dokumentów Michaela Glawoggera oraz dla niemieckich telewizji ZDF i ORF. W 2014 r. była researcherką i kierowniczką produkcji reportażu Tomasza Sekielskiego dla Telewizji Polskiej, o zaginionych studentach w Meksyku. Realizuje własne filmy dokumentalne: „Dom: Warszawa – Meksyk” (2013), „Rzeki. Podróż do Meksyku z Maestro Kapuścińskim" (2016) i „Homo viator” (film w fazie developmentu). Jako firma Ella Films współorganizuje premiery filmowe, pokazy specjalne oraz przeglądy m.in. Retrospektywa filmów Andrzeja Wajdy w Cineteca Nacional w Meksyku w 2018 r. Jest także dystrybutorem na Polskę dokumentu Mary Skinner „W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej”.
Rejestracja na wydarzenie

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Zabezpieczenie przed botami:
Podaj wynik działania: 8 + 1 =


(dobrowolne, nieobowiązkowe, ale zachęcamy ;-))


Dane podane przez Użytkownika są wysyłane bezpośrednio do organizatora wydarzenia. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zastrzega, że nie jest organizatorem wydarzenia i nie jest administratorem podanych przez Użytkownika danych osobowych, z wyjątkiem adresu e-mail, jeśli zaznaczono, że ma być on dodany do listy odbiorców newslettera waw4free. Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości nie jest odpowiedzialna za przetwarzanie danych przez organizatora wydarzenia. Całkowitą odpowiedzialność z tytułu zbierania i przetwarzania danych osobowych wskazanych w zdaniu poprzedzającym ponosi właściwy administrator tych danych, którym jest organizator wydarzenia. Organizatorem wydarzenia, przetwarzającym dane osobowe podane w powyższym formularzu jest: Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych
Jeżeli dodajesz e-mail do odbiorców newslettera waw4free, informujemy, że Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą: 00-672 Warszawa, ul. Piękna 68, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)