Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Barter Klub - spotkanie dla przedsiębiorców > Biznesowy mastermind

Barter Klub - spotkanie dla przedsiębiorców > Biznesowy mastermind
📅 Data: środa, 20 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Warsztat WARSZAWSKI, pl. Konstytucji 4 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Co zrobić by prowadzić swoją firmę po drodze wzrostu, a przy tym wyróżnić się spośród innych na rynku i być ponad konkurencją.
Jak prowadzić lepiej firmę, omijając liczne przeszkody na swojej drodze?
Czy prowadzenie firmy może być łatwiejsze i prostsze?

Tak. To jest możliwe. Wystarczy mieć sprzyjające środowisko ludzi sukcesu.

Dlatego zapraszamy na kolejne spotkanie dla Przedsiębiorców w ramach Barter Klubu.
Na tym spotkaniu z całą pewnością poznasz swoich przyszłych klientów i partnerów biznesowych.

Poznasz moc networkingu połączonego z praktyczną wiedzą biznesową.

Przyjdź i poznaj innych przedsiębiorców z którymi możesz:
- porozmawiać o swojej ofercie i o ich ofercie
- wymienić się doświadczeniami
- poznać przyszłych klientów i potencjalnych parterów do współpracy.

Podczas spotkania:

Biznesowy mastermind
Od innych osób możemy otrzymać konkretną wiedzę, konstruktywną krytyką, subiektywne opinie, wsparcie i zrozumienie. O dziwo, obcy nam ludzie, mogą okazać szczere zainteresowanie i zaangażowanie w nasze problemy czy nurtujące pytania. Podczas spotkania doświadczymy w jaki sposób możemy otrzymać wsparcie tu i teraz i wyjść z konkretnym rozwiązaniem lub pomysłem. Jeśli chcesz doświadczyć takiego procesu zapraszam do wzięcia udziału w biznesowym mastermind, który poprowadzę. Przyjdź z chęcią do dzielenia się i z konkretnym tematem, który Cię nurtuje, i spędź ten czas produktywnie dla siebie i swojej firmy.

Wykład poprowadzi:
Viola Miła Jakubowska - zawodowo zajmuję się pomaganiem w zrozumieniu siebie, swojej pracy, firmy i wprowadzeniu harmonii. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe zajmujące się sprytnym zarządzaniem sobą i swoja przestrzenią, kryzysami, rozwojem zorientowanym na cel i emocjami.
Do tej pory przeprowadziła kilka tysięcy godzin sesji!
Pracowała dla różnych firm prywatnych, państwowych, wyższych uczelni, rozwijając projekty i wspierając codzienną pracę. W lutym 2015 roku poślizgnęła się na przeźroczystym lodzie, oboma kolanami uderzyłam w wystające znad lodu tory. Jej życie z dnia na dzień całkowicie się zmieniło. Z aktywnej, zabieganej osoby, stałam się osobą nie mogącą chodzić. Ból był niesamowity, lęk przed tym co będzie także. Lekarze okazywali się mało pomocni, diagnozy sprzeczne, rehabilitacja długa (czeka się w kolejce rok), bolesna i według niektórych niewłaściwa. Po 3 m-cach niechodzenia stwierdziłam, że to przecież ja jestem odpowiedzialna za swoje zdrowie, życie i nikt inny. Kupiłam 2 kule, zrobiłam plan pracy nad kryzysem, dałam sobie zgodę na działanie. Mogłam pracować sama ze sobą i jednocześnie zawodowo, ale wprowadzając duże zmiany. Wtedy zobaczyłam, jak bardzo ważne jest, żebym połączyła całą moją wiedzę w jeden ciągły proces. Nazwałam to rozwojowym kryzysowym podejściem do życia, swojej pracy, swojej firmy. Od tego momentu proponuję osobom, z którymi pracuję, skupianie się na celu, a nie na przeszkodach.
Dzisiaj żyję w większej harmonii i spokoju. Skupiam się na celach i rozwiązaniach, pomaga mi jeszcze trochę tylko jedna kula.
Co najważniejsze!
Pracuję z osobami i firmami, które potrzebują właśnie takiego podejścia - Skupienia się na celu, harmonii i rozwoju oraz kreatywnym, skutecznym i sprytnym rozwiązywaniu swoich problemów oraz pojawiających się kryzysów.

Wstęp WOLNY, wymagana rejestracja ze względów organizacyjnych: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️