Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stand-up na Plaży! Szumowski x Skóra x Kołecki

Stand-up na Plaży! Szumowski x Skóra x Kołecki
📅 Data: środa, 27 czerwca 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Nie zwalniamy tempa i zapraszamy na kolejny stand-up na plaży! Tym razem jako gwiazda wieczoru z pełnym materiałem wystąpi Piotrek Szumowski, a w roli supportu pojawi się Damian skóra! Wszystko poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up.

Piotrek Szumowski - Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza...

Damian Skóra stand-up - Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.
Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Jak zawsze na plażówce, jak zawsze o 20 i jak zawsze za free!

PRZYPOMINAMY, ŻE WYDARZENIE JEST DLA OSÓB +16, PROSIMY NIE ZABIERAĆ DZIECI!

Do zobaczenia!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: stand up, kabaret
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę