Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bajeczna Soboty

Bajeczna Soboty
📅 Data: sobota, 4 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


"Bajeczne Soboty" to festiwal teatralny zrodzony z marzeń o scenie bez kurtyny i bez barier - spektakle są bezpośrednimi spotkaniami z widzami. Poprzez wspólną zabawę i włączenie się w działania teatralne, stają się oni współtwórcami przedstawień.

Zapraszamy w każdą sobotę od 7 lipca do 18 sierpnia 2018 r. o godz. 16.00
Miejsce: Amfiteratr przy Starej Prochowni ul. Boleść 2

7 lipca – „Świat według Czochera”
Żonglerka i magia, piosenki w wykonaniu śpiewającej małpki, rozmowy o przyjaźni, tolerancji i akceptacji… oraz wiele innych niespodzianek! Występują: Piotr Boruta – uczestnik programu „Mam Talent”, brzuchomówca, aktor, mim oraz clown – wraz z Czocherem, pozytywnym włochatym stworem.

14 lipca – „Awanturka z leśnego podwórka”
Interaktywny, bajkowy spektakl, podczas którego dzieci biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Uczą się także, jak ważne są wzajemna miłość i szacunek oraz dowiadują się, że zgoda pozwala przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.

21 lipca – „Stefek Burczymucha i inni”
Malarka spotyka w parku poetę i postanawia zająć się poezją. Za pomocą czarodziejskiej zakładeczki do książki, zmieniają płotek w wielką księgę i po chwili, oczom widzów ukazują się bohaterowie wierszy dla dzieci z klasyki polskiej.

28 lipca – „Baśń o Bolku”
Młody książę Bolek pragnie zasiąść na tronie, lecz aby tak się stało, musi zdobyć odwagę i sławę. Jak to w baśniach bywa, napotyka wiele przeszkód. Tą najtrudniejszą okazuje się spotkanie z czarownicą Wiślicą… Tylko pomoc widzów może przynieść szczęśliwe zakończenie.

4 sierpnia – „Smok Wawelski”
Przedstawienie oparte na rymowanym tekście i wpadających w ucho piosenkach. Dużo świetnej zabawy zapewnią widzom dekoracje powstające na ich oczach, niecodzienne lalki, szybkie zwroty akcji, gra aktorska pełna klasycznej klaunady… Wybuchy śmiechu gwarantowane!

11 sierpnia – „Lekcja o Polsce czyli legenda o Wiśle, smoku oraz Warsie i Sawie”
Profesor Hilary Szczebrzeszyński zabierze dzieci na Baranią Górę, miejsce narodzin największej polskiej rzeki, skąd rozpocznie się płynne bajanie o nadwiślańskich grodach i o historii opowiadanej poprzez legendy z nad Wisły.

18 sierpnia – „Kurnik Kultury”
Przedstawienie mówiące o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się tak jak byśmy chcieli, lecz również jest to opowieść o tym, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci teatr
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę