Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Psychologia w szafie! Warsztat z psychologiem-stylistą

Psychologia w szafie! Warsztat z psychologiem-stylistą
📅 Data: sobota, 18 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Pracownia Terapeutyczna, ul. Wejnerta 17a (pokaż na mapie)

💲 Udział w wydarzeniu jest płatny

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Psychologia w Szafie - Czy umiesz ją wykorzystać w życiu?

Czy wiesz, że Twoja garderoba ma gigantyczny wpływ na wszystko co dzieje się w Twoim życiu?
Czy wiesz, że to jak się ubierasz ma wpływ na Twoją produktywność w pracy?
Czy masz świadomość tego, że Twoje lustro Cię okłamuje?
Czy wiesz, że to jak się czujesz w swoich ubraniach rzutuje na Twoje relacje z innymi?
Czy wiesz czym jest psychologia mody i jak ją wprowadzić do swojego życia by wykorzystać potencjał jaki drzemie w Twojej szafie?

Na spotkaniu dowiecie się czym jest świadome ubieranie i jakie mechanizmy psychologiczne działają w Waszej szafie. Wspólnie odkryjemy tajniki wpływu ubrań na wszystkie aspekty Waszego życia. Dowiecie się czym jest złudzenie optyczne i jak zwalczyć skrzywiony obraz siebie. Porozmawiamy także o poszczególnych etapach budowania swojego indywidualnego świadomego stylu, a także o tym dlaczego "metamorfoza" nie działa. Więcej na temat pierwszego spotkania Wam nie zdradzę, musicie sami sprawdzić! :)

Zapraszamy na spotkanie wprowadzające do warsztatu budowania swojego stylu zgodnego z osobowością.

Prowadząca:
EWA JURCZAK- Psycholog, specjalistka od stylu, autorka Programu Psychologii Stylu, który pomaga w zbudowaniu indywidualnego wizerunku.
Wychowana wśród belek z materiałami, od najmłodszych lat obserwowałam, jak wygląda tworzenie ubrań i dopasowywanie ich do osób, które miały je nosić. W wieku 15 lat wiedziałam, że zostanę psychologiem, a od 20 roku życia intensywnie budowałam doświadczenie w świecie mody. Pracowałam przy pokazach, sesjach zdjęciowych, współpracowałam przy projektowaniu ubrań i kolekcji na indywidualne zamówienia. Wachlarz możliwych doświadczeń w tej branży uzupełniłam pracą przy serwisie modowym. Prowadziłam też autorski blog modowy i pracowałam w butiku prowadzonym przez znanych stylistów. Jako studentka a potem absolwentka psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, poszukiwałam drogi, która połączyłaby w całość te dwie, na pozór odrębne, dziedziny. W trakcie studiów rozpoczęłam pracę w branży marketingu internetowego, jednocześnie spełniając się jako stylista personalny i cały czas intensywnie zgłębiając tematykę psychologii wyglądu i dziedzin jej pokrewnych. Na bazie wiedzy i doświadczeń, stworzyłam autorski Program Psychologii Stylu. Uważam, że jesteśmy jak puzzle. Mamy różne charaktery, zainteresowania, podobają nam się inne rzeczy, a to wszystko wpływa na to, jak wyglądamy bądź jak byśmy chcieli wyglądać. Wiele elementów składa się na tę jedną, niesamowitą, niepowtarzalną całość – Ciebie.

Liczba miejsc ograniczona!
Koszt warsztatu: 30 zł
Zapisy: biuro@pratera.pl lub 600-960-462

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️