Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Taneczne czwartki w zielonym ogrodzie na dachu Galerii Północnej

Taneczne czwartki w zielonym ogrodzie na dachu Galerii Północnej
📅 Data: czwartek, 23 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Porywające rytmy, zmysłowe ruchy ciała i wieczór spędzony w miłym towarzystwie. Już w najbliższy czwartek, 23 sierpnia o godz. 19.00 w ramach tanecznych animacji w ogrodzie na dachu zapraszamy na spotkanie z miłośnikami Bachaty! Wydarzenie poprowadzą, tancerze i instruktorzy renomowanej szkoły Egurrola Dance Studio.

Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Dominikany. Prostota kroku podstawowego stwarza olbrzymie możliwości stylingu – charakterystycznego ruchu bioder, klatki piersiowej, ramion oraz głowy. Efektywne figury wykonywane przy dźwiękach rytmicznej, romantycznej muzyki sprawiają, że przyjemność i apetyt na zgłębianie ruchu w bachacie wzrasta wraz z postępem w nauce. Bachata to doskonały sposób na to, aby wyeksponować swoje zalety! Na zajęciach poznasz nie tylko krok podstawowy, ale również będziesz trenować izolacje w ciele, niezbędne do spektakularnego efektu w tym tańcu. Umiejętności zdobyte na zajęciach doskonale sprawdzą się na latynoskich imprezach, gdzie cieszy się on ogromną popularnością. Zapraszamy na zajęcia w najbardziej zmysłowej odsłonie!

Po warsztatach tanecznych, od godz. 20:30 do 22:00 zapraszamy do wysłuchania koncertu na żywo, który zagra duet Wierzbicki i Iwański.

Duet Jana Wierzbickiego i Piotra Iwańskiego jest wypadkową wspólnego studiowania na ,,bednarskiej'', czyli słynnym Wydziale Jazzu w Warszawie w Zespole Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chopina. Duet zdobywał wspólny język i porozumienie grając w kwartecie Michała Skwierczyńskiego, PSJ Trio oraz w innych składach w szkole i poza nią. Duet zaprezentuje własne interpretacje i aranżacje standardów muzyki jazzowej, fusion, filmowej oraz własne kompozycje.

*W przypadku opadów deszczu wydarzenia zostaną przeniesione na taras obok salonu House, poziom 1

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: koncert warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę