Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z Markiem Krajewskim w Warszawie

Spotkanie z Markiem Krajewskim w Warszawie
📅 Data: środa, 22 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Mistrz kryminału w stylu retro

Najsłynniejszy wrocławski policjant kryminalny powraca. W książce „Eberhard Mock. Tom 8. Pojedynek” (Wydawnictwo Znak), Marek Krajewski przenosi czytelnika do... czasów studenckich głównego bohatera. O kulisach powstawania nowej książki, autor opowie podczas spotkania w salonie Empik Junior już 22 sierpnia.

Breslau, rok 1905. Życie Eberharda Mocka – syna ubogiego szewca z Wałbrzycha – toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych, wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Nieoczekiwanie wydziałem filozoficznym wstrząsną kolejne tajemnicze samobójstwa wykładowców. W życiu Mocka pojawia się zaś tajemnicza rosyjska studentka. W jaki sposób te wydarzenia się splatają? Czemu przyszły policjant kryminalny właśnie wtedy przekonuje się, że zło może kryć się wszędzie – zarówno pod podbitymi gronostajem togami profesorów, jak i w brudnych wychodkach plugawych dzielnic?

Marek Krajewski – urodzony w 1966 roku we Wrocławiu filolog klasyczny, znany przede wszystkim jako autor poczytnych kryminałów. Laureat Paszportu „Polityki” z 2005 roku oraz innych, licznych prestiżowych nagród. Jego książki zostały przetłumaczone aż na 18 języków świata — w tym na hiszpański, niemiecki, włoski oraz angielski.

22 sierpnia, godz. 19:00
Empik Junior
Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️