Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rodzinne niedziele w ogrodzie na dachu Galerii Północnej

Rodzinne niedziele w ogrodzie na dachu Galerii Północnej
📅 Data: niedziela, 2 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Galeria Północna, Światowida 17 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Niedziela to czas dla rodziny i dlatego nawet w dni wolne od handlu Galeria Północna nie próżnuje. W każdą niedzielę w godzinach 16.00-18.00 zapraszamy dzieci z opiekunami na wyjątkowe warsztaty przyrodnicze, muzyczne czy manualne, przygotowane specjalnie z myślą o naszych najmłodszych gościach. Co tydzień inna tematyka i nowe atrakcje, które wypełnią czas wartościową, edukacyjną rozrywką. Niedzielne popołudnia w Galerii Północnej będą pełne dobrej zabawy!

Najbliższa niedziela 2 września to kolejna szansa na rodzinną zabawę na dachu Galerii Północnej. Zapraszamy dzieci z opiekunami na wyjątkowe animacje, które wypełnią czas wartościową, edukacyjną rozrywką. Zapraszamy do ogrodu na dachu, który zmieni się w magiczny świat wizualnych eksperymentów. Kolor Kolektyw wprowadzi dzieci w fantastyczny świat kolorów, świateł i cieni.

Warsztaty mają charakter zajęć sensorycznych – pomagają aktywować zmysły i rozwijać wyobraźnię dzieci. Będziemy eksperymentować aktywując wzrok, słuch i dotyk – słuchać, przelewać, dotykać i używać głosu do wydawania dźwięków. Podczas warsztatów na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje – kolorowanki, strefa malowania zmywalnych tatuaży oraz baloniarz.

Na maluchy czeka dodatkowa niespodzianka! Za udział w czterech warsztatach niedzielnych można odebrać zwierzaka marki Schleich! Do wygrania czeka kolekcja 4 figurek. Wystarczy odebrać specjalną kartę i zgarniać pieczątki.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Białołęka lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę