Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Uratujmy Afrobeat w Warszawie | DJ Soul Brother Sęk & DJ Rafallu

Uratujmy Afrobeat w Warszawie | DJ Soul Brother Sęk & DJ Rafallu
📅 Data: sobota, 8 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, BARdzo Bardzo ul. Nowohrodzka 11 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Kolektyw "Uratujmy Afrobeat w Warszawie"

Ekipa ta odpowiedzialna jest za cykliczne imprezy z muzyką afrykańską podczas których prezentuje jej szerokie spektrum: od roots'owych brzmień przez klasyczny afrobeat (zarówno ten stary, jak i współczesny) po afro-boogie. Wydarzenia te wystartowały w środowe wieczory w nieistniejącym już „Obiekcie Znalezionym” następnie cykl odbywał się w "Znajomi Znajomych" by później podbijać afroparkiet co środę w "PKP Powiśle" a także w Afrykańskiej Szkole Ruchu i Tańca (klub Uanga) na warszawskiej Pradze w międzyczasie chłopcy dwukrotnie grali z roku na rok na festiwalu "Fiesta Humana" odbywającego się w Brodnicy, zaliczyli kilka innych miast w Polsce oraz mieli przyjemność uczestniczyć w siódmej edycji "Warszawskiego Festiwalu Skrzyżowania Kultur" gdzie grali afterparty po koncercie samego Femi Kuti. UAWW ściągneli na swoje imprezy m.in. Guynamite powiązanego z już legendarną londyńską wytwórnią Mukatsuku Rec. oraz Druha Sławka którego mamy nadzieję nikomu przedstawiać nie trzeba...

Za deckami Bardzo Bardzo pojawi się dwóch przedstawicieli tego kolektywu:

Soul Brother Sęk - pomysłodawca, siła napędowa całej inicjatywy, digger który od kiedy zbiera winyle pieczołowicie kolekcjonuje afrykańskie brzmienia.
Fascynat, który zamiast w przód, muzycznie ewoluował w tył. Poszukiwacz nagrań, które zawierają groove , a najlepiej dla Soul Brother Sęka jeżeli te nagrania znajduja się na winylowych siódemkach! Przez 6 lat wraz DJem Cez14 był autorem cotygodniowej audycji „ Friday Funk Radio Show” nadawanej w w kultowym RadioJAZZ.fm
link

DJ Rafallu -Etykieta stylu muzycznego Rafallu to podróż przez wszelakie odmiany tzw. danceflore jazzu, od bossanowy, afro-boogie, brasil...Wszystko podane w wersjach połączonych z brzmieniami nowoczesnej muzyki klubowej.
link

Kolektyw "Uratujmy Afrobeat w Warszawie!" tworzą również: Kaśka Kacprzak, Pan Myszon, Łukasz Kępiński, DJ Flaq, Senhor Efebo, DJ Guiddo, Funklore.
link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧