Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jamy jazzowe czyli Pospieszalski Franek zaprasza

Jamy jazzowe czyli Pospieszalski Franek zaprasza
📅 Data: poniedziałek, 24 września 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga-Północ, Bazar Klub, Jagiellońska 13 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Franek Pospieszalskii wraz ze swoimi Gośćmi zaprasza sesję jam session...muzycy będą wyżywać się jazzowo w ceglanych wnętrzach Bazaru.... a poniżej, dla tych którzy nie znają naszych głównych organizatorów, krótki życiorys:

Franciszek Pospieszalski
Kontrabasista pochodzący z muzycznej rodziny. Licencjat duńskiego Rhythmic Music Conservatory. Absolwent PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie. Uczęszczał również do szkoły muzycznej z Wydziałem Jazzu na ul. Bednarskiej. W 2018 roku ukończył studia magisterskie na Akademii muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu. Jest muzykiem i kompozytorem czynnie działającym w wielu międzynarodowych jak i lokalnych zespołach jako sideman, a także lider kilku swoich projektów. W 2017 r. wydał autorską debiutancką płytę “1st level” ze swoim zespołem Franciszek Pospieszalski Sextet.

Jakub Paulski
Gitarzysta, kompozytor. W roku 2013 uzyskał stopień licencjata w zakresie gry na gitarze jazzowej na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie prof. Marka Dykty. W 2015 ukończył studia magisterskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Jakub brał udział w konkursach, zdobywając nagrody i wyróżnienia: 1 miejsce w X Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie z zespołem Sound of Affection; 3 miejsce w Azoty International Jazz Contest z zespołem Sound of Affection; Wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni z zespołem Sound of Affection; 2 miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Improwizacji Jazzowej w Bydgoszczy jako solista; 2 miejsce w Poznań Jazz Competition 2017 z zespołem Jakub Paulski Quartet.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧