Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Music Export Conference 2018 / Dni Kreatywności

Music Export Conference 2018 / Dni Kreatywności
📅 Data rozpoczęcia: czwartek, 11 października 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:30

📅 Data zakończenia: piątek, 12 października 2018

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, MsMermaid - Conference Center, The Tides, ul. Wioślarska 8 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza na Music Export Conference, która odbędzie się w dniach 11-12 października 2018 roku, w centrum konferencyjnym MsMermaid - Conference Center at The Tides przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

W tym roku Music Export Conference to część nowej inicjatywy MKiDN - Creativity Days- na które złoży się kilka konferencji tematycznych, warsztatów branżowych i wydarzeń towarzyszących, m.in. z sektora reklamy, nowych mediów, filmu, gier wideo, finansowania i oczywiście muzyki. Jedną z głównych ścieżek tematycznych Dni Kreatywności jest Music Export Conference.

Trzecia już edycja konferencji poświęconej problemowi eksportu polskiej muzyki. Jest to jedyna konferencja w Polsce w całości dedykowana tej tematyce. W efekcie dotychczasowych konferencji powstały inicjatywy wspierające eksport muzyki, w tym współfinansowane przez MKiDN w ramach programu Ministra Rozwój Sektorów Kreatywnych, tj. Music Export Poland; Sieć Niezależnych Twórców Muzyki; Ogólnopolska Sieć Scen Muzycznych – Inkubator Tak Brzmi Miasto, projekt My Name Is New i wiele, wiele innych. Ponadto powstało wiele projektów eksportowych, tj. udział wytwórni czy agencji muzycznych w największych targach muzycznych na świecie (uczestnik ubiegłorocznej MUSIC EXPORT CONFERENCE otrzymał w ubiegłym roku zaproszenie VIP na targi MIDEM w Cannes), czy też organizacja międzynarodowych obozów songwriterskich, w efekcie których, utwory współkomponowanie przez Polaków znalazły się w obiegu międzynarodowym.

Konferencja ma na celu przede wszystkim podniesienie poziomu wiedzy oraz kompetencji przedstawicieli polskiej branży muzycznej nt. zasad rządzących globalnym rynkiem muzycznym oraz eksportem muzyki, by docelowo przyczynić się do zwiększenia aktywności polskiego sektora muzycznego na arenie międzynarodowej i w efekcie zwiększyć wartość eksportu polskiej muzyki.

Ponadto konferencja jest przestrzenią dialogu pomiędzy MKiDN a sektorem muzycznym, w efekcie którego MKiDN może projektować działania i programy odpowiadające aktualnym wyzwaniom i potrzebom rynku muzycznego oraz dokładniej diagnozować bariery rozwojowe rynku, w szczególności w kontekście eksportu muzyki.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do przedstawicieli branży muzycznej, w tym managerów, agentów, promotorów, publisherów, dystrybutorów, wydawców, dziennikarzy muzycznych, domów mediowych oraz twórców zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji w zakresie eksportu muzyki.

REJESTRACJA
Wstęp na konferencję jest bezpłatny, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja -> link

PROGRAM -> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧